Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Marcepanek3 bardzo jesteś zmotywowany :) energia do walki z Ciebie bije.

 

Coś trzeba robić, żeby nie zwariować. :) Nie zawsze tak jest, ale staram się. Treningi fizyczne i książki pozwalają mi przetrwać, te wszystkie dziury w ego zaklepują sobie papką z wysiłku i zdobywania wiedzy.. jakoś to spełnia swoją rolę, jednak ostatnio przeszedłem do bardziej skoncentrowanego ataku na swoje ego i zacząłem się przyznawać do błędów otwarcie i z pokorą - dziwne, ale miłe uczucie.

 

A jak jest z Twoją energią dzisiaj? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że nie najgorszy. Zawsze to lepiej niż zły. :)

 

Terapeuta.. zajrzę kiedyś do działu poświęconemu opowiadaniom o tym, jak jest u terapeuty. Choć wiem, że to bardzo względna kwestia, tyle ile ludzi na Ziemi tyle jest osobowości, wystarczy trafić na odpowiednią, a każdemu pomoże. Dobrze, że Tobie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że nie najgorszy. Zawsze to lepiej niż zły. :)

 

Terapeuta.. zajrzę kiedyś do działu poświęconemu opowiadaniom o tym, jak jest u terapeuty. Choć wiem, że to bardzo względna kwestia, tyle ile ludzi na Ziemi tyle jest osobowości, wystarczy trafić na odpowiednią, a każdemu pomoże. Dobrze, że Tobie się sprawdza.

 

U mnie niestety nie do końca to działa. Miałam duży kryzys i prawie zrezygnowałam ale po tej sesji jestem zadowolona.

Terapia to bardzo cenne doświadczenie, polecam się rozejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, to musi być piorytet rozmowy. Niestety ile razy miałem na terapii mówić o czymś, a w praniu wychodziło co innego niestety... Może warto udać się do lekarza? Brałaś kiedyś jakieś leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, chyba źle się wyraziłem. Właśnie o to mi chodzi, o czym piszesz. Samo mówienie o czymś nie jest trudne, ciężkie jest zaczęcie tematów. Niestety też mam z tym problemu na terapii. Mam nadzieje, że Ci się uda i jakoś się ten natrój poprawi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×