Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

i tak nic nie przebije tej coli :twisted:

Jack%20Daniels%20Cola%20puszka.jpg

Myślę, że to by było lepsze 8)

pepsi-cucumber.jpg?w=187&h=300

 

ale czy tak dobra jak coca cola?

Aż tak, to może nie, ale dość dobra.

 

ja niedawno piłam waniliową coca-colę, ale fanklubu nie zakładam...

Moje ulubione cole, to waniliowa i rumowa, ale waniliowej nie mam już gdzie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniec Up to Faith. Wieczorem zakładam osobny temat. :mrgreen:

 

[videoyoutube=NVv0jH33nL4][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=IRaUnR1XtgQ&feature=c4-overview&list=UUY4KeimLyrwzE0ydmhnLR0w][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w tych kilku wielkich miastach w Polsce raczej nie jest trudno o colę waniliową, ale w pozostałych już bardzo trudno.

Waniliowa cola to pikuś, weź gdzieś "na prowincji" znajdź DrPeppera... U mnie tylko jeden sklep w promieniu jakichś 20 kilometrów posiada czasem skrzyneczkę, a od kiedy pierwszy raz posmakowałem to zwariowałem, najlepsza gazowana trucizna ever i "prawdziwie agnostyczny napój":

 

[videoyoutube=fHEBVmmKrl0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waniliowa cola to pikuś, weź gdzieś "na prowincji" znajdź DrPeppera... U mnie tylko jeden sklep w promieniu jakichś 20 kilometrów posiada czasem skrzyneczkę, a od kiedy pierwszy raz posmakowałem to zwariowałem, najlepsza gazowana trucizna ever i "prawdziwie agnostyczny napój":

 

[videoyoutube=fHEBVmmKrl0][/videoyoutube]

W moim województwie jest w sumie raczej na odwrót. Dr Pepper to pikuś, a o colę waniliową jest dość trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilogram mniej :yeah: co prawda i tak wróci z nawiązką w związku z nadchodzącym stresującym czasem... Ale i tak się cieszę. czyli w tym momencie jestem 5kilo do ideału!

I kolejny! :yeah::yeah::yeah:

 

-- 05 wrz 2013, 22:52 --

 

Bo w tych kilku wielkich miastach w Polsce raczej nie jest trudno o colę waniliową, ale w pozostałych już bardzo trudno.

Waniliowa cola to pikuś, weź gdzieś "na prowincji" znajdź DrPeppera... U mnie tylko jeden sklep w promieniu jakichś 20 kilometrów posiada czasem skrzyneczkę

Pozdrawiam z Polski B... Mogę pomarzyć o którymkolwiek z tych produktów :P Choć na szczęście jak dla mnie oba dupci nie urywają, więc nie mam za czym płakać. za to nadrabiam wyciem za smakowymi energetykami, Red Bullem w szczególności :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×