Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Kupno płyty z muzyką. Niby nic takiego ale po 1: jest to płyta z muzyką hip-hopową, której teoretycznie w większości nie trawię (brat jest maniakiem hh więc dużo się tego nasłuchałem), po 2 nie jest to nowość, słyszałem tą płytę już XX razy - trafia do mnie w 100% i dlatego z samego szacunku do artysty (który swoją drogą też jest "po przejściach") postanowiłem sobie ją kupić i posłuchać w zajebistej jakości :D

"Mała rzecz, a cieszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy tu nie piszę, bo mam świadomość tego, że nie umiem odczuwać czegokolwiek, a już na pewno nie radości. Ale dzisiejszy dzień był naprawdę dobry (w porównaniu do ostatnich dni) i dawno nie miałam tyle okazji do uśmiechu, głównie jest to zasługa mojej bratanicy :) pomimo ciągłego uczucia, że wszystko jest nierealne i dalekie itd, to jednak przynajmniej kilka godzin o tym nie myślałam i po prostu.. miałam chwilowe uczucie, że faktycznie żyję i że jest dobrze. (teraz już to niestety powoli opada..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, :great:

 

A ja się cieszę, że w końcu potrafię słuchać muzyki jako jedyne zajęcie w danym czasie. Telewizję się łatwo ogląda, nie trzeba ćwiczyć koncentracji, bo przeważnie wciąga. Czerpać przyjemność z samego siedzenia i słuchania muzyki to wyższa szkoła jazdy, która do tej pory mi nie wychodziła. Z początku się wydaje, że to strasznie nudne tak siedzieć. Ale z czasem zaczyna to sprawiać radość. Parę sztuczek i da się to zrobić. :great:

 

Mam nadzieję, że mi to nie zniknie jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×