Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

To, że wreszcie, pierwszy raz w życiu, mam zasięg w telefonie i mogę odbierać smsy leżąc w łóżku, a nie wychodząc na balkon, co w sezonie jesienno-zimowym bywało zawsze ciężkim przeżyciem. Nie wiem co się stało, ale widocznie poprawili zasięg na moim zadupiu (co zapowiadali miesiąc temu, ale im nie wierzyłam) i to mnie niezmiernie cieszy. Ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uratowałam dziś wronę :) nie mogła latać bo straciła część piór ze skrzydła i pół ogona, ale jest już bezpieczna w ptasim azylu i jak jej odrosną pióra to ją wypuszczą na wolność :) normalnie jestem bohaterem we własnym domu :) i poświęciłam swój ręcznik, którym wyłożyłam pudło dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że nie jestem takim kretynem jak mój współlokator. jak można wstawić do zmywarki kilka brudnych szklanek i nie wyciągnąć tego co było już tam czyste, włączyć wszystko razem i to na drugi (z 3) program, który jest na naprawdę brudne naczynia?

 

a za prąd płacimy wszyscy, oczywiście. gdyby nie to, że się wyprowazdam niebawem to może bym się też zezłościł. a porozmaiwać się z nim nie da, nie mam ochoty, próbowałem wcześniej ale kiedy z nim gadam to czuję się tak jakbym gadał do 5-latka i jest mi głupio, że mu tłumaczę takie rzeczy, mam wrażenie, że jego to też irytuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×