Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z orientacją.


Załamana17

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o czym pisze.

zaczeli mi podobac sie lawinowo faceci. przestały? albo podobają mi się mniej kobiety

nigdy tak nie było

zawsze było tak że np na 1000 kobiet spodobało mi się 5 facetów

a teraz co drugi. i to trwa od jakiegoś czasu. moze to stres maturalny tym sie objawił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem co sie dzieje. Boje sie tego. Nie wiem czy to NN czy to biseksualizm czy to homoseksualizm sie rodzi. Czy po prostu jestem nienormalny.

Najsmieszniejsze jest to ze utrzymuje stosunki seksualne z kolezanka i jestem z nich zadowolony. Ale bardzo przeszkadza mi to ze zaczeli mi sie podobac faceci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie, ale ta kolezanka moja wie. I mnie wysmiała :D bo jak spalismy ze soba to poszło pytanie " i ty myslisz ze jestes gejem? hahah"

wiem ze to nieetyczne miec dziewczyne i kolezanke z którą sie sypia ale cóż.

 

ogólnie tez jestem strasznie melancholijno -depresyjny. godzinami rozpamietuje to co wydarzyło się kiedyś itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to nie tak. Koleżankę znam 10lat. Jeszcze zanim pojawiła się moja dziewczyna. Napiliśmy się za dużo i doszło do stosunku. Moja dziewczyna jest 2 miesiące. Jak jestem z dziewczyna w związku to do niczego nie doszło. Ludzie spokojnie ! To nie jest tak że zdradzam dziewczynę nie nie nie. Nic z tych rzeczy. A że to "jednorazowy wybryk" to ustalilismy to razem że nic z tego i dalej się kumplujemy. Dwa tygodnie później moja dziewczyna została moja dziewczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem bezdusznym potworem. Ludzie ja albo źle to napisałem. Albo źle zrozumieliście

 

-- 30 cze 2013, 21:24 --

 

to było PRZED tym jak związalem się z dziewczyna. I było to po ostro zakrapianej imprezie. Odkąd jestem z dziewczyna nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×