Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak odzyskać zaufanie kolegi?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, tego typu, że kolega z którym mieszkam w pokoju, stracił do mnie zaufanie. Niestety, podczas robienia wspólnie projektu, "wykorzystałem" sytuację jak wyszedł i sprawdziłem w jego komputerze historię przeglądarki. Niestety, przyłapał mnie na tym. Powiedział, że stracił do mnie zaufanie, chociaż go przekonywałem, że nie wiem co mnie podkusiło oraz nic nie zobaczyłem. Po pierwszej rozmowie, szczerej, wybaczył mi, nawet wspólnie robiliśmy dalej projekt. Ale po paru godzinach, gdy chciałem zagadać i wyczuć jak sytuacja, okazało się, że dalej jest na mnie zły. Jeszcze raz z nim porozmawiałem, bardziej powiedziałem mu, co myślę, ale on dalej widać że jest zdenerwowany? Co powinienem zrobić? Czy mam znowu z nim porozmawiać? Jeśli tak to, to jak przeprowadzić rozmowę? Czy mam mu coś zaproponować? A może po prostu poczekać na jego inicjatywę?

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, najgorsze jest to, że byłem niecierpliwy i zadawałem mu pytania tak dla "rozluźnienia" atmosfery. Niestety, ale za każdym razem, gdy się odzywałem wydawało mi się, że coraz pogarszam sytuację. Jednak postanowiłem, że nie będę go już zadręczać, tak przez tydzień. Jedynie jakieś "służbowe sprawy" jak uczelnia, albo mieszkanie.

Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest szansa, aby móc stworzyć te same relacje co kiedyś? No cóż, wspólne mieszkanie ma kilka perełek i nie raz zdarzało się, że jeden z nas totalnie wkurzył drugiego. I zawsze było jakoś spoko. Ale wiem, że ingerowanie w czyjąś prywatność, a dokuczenie, to całkiem dwie różne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×