Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, a na co zachorowałaś, mnie alergia łapie ;/

 

 

siostrawiatru,

Mi terapeuta ostatnio powiedział , że ocenia moją siłę na 20%

 

to jakiego będziesz miała powera gdy dojdziesz do ponad 50% :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam Coca-colę to piję colę. A jak brak wtedy środkiem drugiego rzutu jest herbata. Trochę jestem smakoszem, a trochę traktuje to jako nałóg, uzależniający psychicznie. Fajnie sobie tak wziąć ulubioną szklankę, zaparzyć złocisty napar a potem jeszcze ciepły wypić. Nauczyłem się takiego zwyczaju od swojego taty. Tylko, że on pije z 5 torebek herbatę, kopci przy tym papierosy i mało co innego robi. Gorszy przypadek nawet ode mnie :P Teraz tak często razem nie siedzimy, ale dlatego że ja chciałbym coś zmienić w swoim życiu, a tata jest dobry jak chce się celebrować status quo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdę, bo szczerze mówiąc palilem kiedyś fajki, i rzuciłem niby nie ciągnie ale czegoś mi tu brakuje ;/

 

takiego przerywnika, nie wiem, może od herbaty da się uzależnić i to byłby dobry przerywnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :great:

Ja mam w domu 2 książki na ten temat i mam zamiar trochę je przestudiować jak mi się będzie chciało. Poza tym czasem zaglądam na blogi tematyczne. Fajne są też wizyty w Piotrze i Pawle, niestety tam wskazany także plik banknotów w portfelu. Jakie są twoje ulubione gatunki? :tel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :great:

Ja mam w domu 2 książki na ten temat i mam zamiar trochę je przestudiować jak mi się będzie chciało. Poza tym czasem zaglądam na blogi tematyczne. Fajne są też wizyty w Piotrze i Pawle, niestety tam wskazany także plik banknotów w portfelu. Jakie są twoje ulubione gatunki? :tel:

Wiesz co? Mam wiele ulubionych. Ostatnio chyba o smaku tofi :mrgreen: Też mam swego rodzaju świra na tym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×