Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, bo nadal pije jabole z przyzwyczajenia , jednak to prawda , że chłop wyjdzie ze wsi , ale wieś z chłopa nigdy :P no niestety los nie był łaskawy dla siostry , więc trzeba się cieszyć z tego co jest :P

 

-- 05 maja 2013, 21:38 --

 

jeszcze brakuje Kaczyńskiego i opisu " To wszystko wina Tuska ! " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to dobrze , że siostra wychodzi z takiego założenia , bo trzeba świnie( nie chodzi o mnie :mrgreen: ) nakarmić :P przede wszystkim siostra powinna to okazywać poprzez gotowanie i dbanie o porządek w domu , a nie tu taki burdel jakby huragan przeszedł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, bo nadal pije jabole z przyzwyczajenia , jednak to prawda , że chłop wyjdzie ze wsi , ale wieś z chłopa nigdy :P no niestety los nie był łaskawy dla siostry , więc trzeba się cieszyć z tego co jest :P

 

-- 05 maja 2013, 21:38 --

 

jeszcze brakuje Kaczyńskiego i opisu " To wszystko wina Tuska ! " :P

I Macierewicza z napisem "schizofrenia paranoidalna" w podpisie :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Macierewicza z napisem "schizofrenia paranoidalna" w podpisie

na razie immunitet chroni go przed psychiatrą :P

Snejana, ale mi żmija dogryzła :P ładne siostra ma kolczyki :Dkur.wa ile wołowin by się za nie kupiło , a siostra na takie głupoty wydaję :why::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Ludki, jadę dzisiaj do Katowic na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie przyjęcia na oddział, i się stresuję, trzymajcie kciuki za mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×