Skocz do zawartości
Nerwica.com

kurcze nie wiem co sie dzeje...


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu nie moge dojsc do siebie. w sumie zylem sobie w znosnym stanardzie nerwicy, ale pare tygodni temu

mol kolega postawił mi serwer internetowy a pozniej powiedział mi cos zlosliwego co spowodowalo ze musialem wyjsc z

impezy. Moco to wszytko szaprpneło moimi nerwawmi. Zaczely sie napady paniki których wczesniej nie bylo stany lekowo-depresyjne.

 

pozniej do tego doszly stresy zwiazane z prowadzeniem firmy - glownie nieplaccą klieci. W sumie skoncetrowalem sie

na samych negatywach. Teraz pojechalem do

domu na świeta a tutaj na śniadanie dostałem list z Sadu w lublinie o zapłacenie

2700 zl. Nie bylem w stanie go nawet przeczytac tak sie zalęklem. Wrócłem ze świat do Warszawy i przez roztargnienie

zalem mieszkanie. w sumie niegroźnie, ale zanim zajechałem z pracy na wzewanie to sie najadłem nerow.

 

W środę poszedłem do terapeutki. Byłem tak rozdrażniony i miałem taką Depeche że ledwo mogłem usiedzieć w aucie.

Ale po spotkaniu poczułem sie lepiej. Wrócoly w miare spokojne wieczory. Ale to do wczoraj.

 

Wczoraj byl jakis megafatalny dzień. Jakieś bardzo mocne napięcie, rozdrażnienie, lęk. Wszytko na raz. Wypiłe ze 4 piwa a to i tak

nic nie pomagało. rozmawiam z gościem na imprezę i cały czas mysle o tym co czuje. Dziś znowu napad lekowo depresyjny w sumie

troche lżej niż wczorej ale wcale nie jest lekko. Tak cieżkego weekendu dawno juz mnie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Witaj :D

Moim zdaniem za dużo trudnych spraw nałożyło się Tobie do rozwiązania i to zaostrzyło stany lękowo-depresyjne.

Zdystansuj się. Porozmawiaj z kolegą, następnie wyjaśnij sprawę z zapłatą tej sumy pieniędzy, na przyszłość nie przejmuj się czymś na wyrost.

Myślę, że kontynuacja terapii jest nieodzowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×