Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, dziwki na wystawach to oglądałam już w Hamburgu na St. Pauli. Podobno te w Amsterdamie mają takie umiejętności, że mózg w poprzek staje, tylko trzeba się przejść do jakiegoś droższego lokalu. Ogólnie ciekawe opinie o tym mieście słyszałam i jestem nim zainteresowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, podobno ciągle tam zaczepiają handlarze narkotyków i usiłują coś sprzedać, ale to chyba od wyglądu zależy a Ty na szukającą towaru nie wyglądasz. Ja byłem w Eindhoven z znajomym i ciągle go zaczepiali różni kolorowi i próbowali sprzedać kokę, crack, marychę no ale to był nałogowy palacz marychy i widocznie to widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie przesadzam, nie piszę o tolerancji dla pedofilów, zoofilów i terrorystów, tylko dla nieszkodliwego małolata na topie, dla którego nastolatki majtki przez głowę ściągają. Ani słowa o homofobii, rasizmie czy innych wariacjach, które tu wtykasz.

 

-- 26 mar 2013, 19:05 --

 

Hans, czemu nie, przecież wymienione przeze mnie odmiany też wielu uważa za dewiacje, zboczenia i nawiedzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tiaaaaa.....zabijmy od razu:

laski Barbie

facetów chodzących na manicure

jajogłowych dresiarzy

kobiety z wielką doopą

homoseksualistów

karłów

Downów

mohery

polityków

transów

rudych i piegowatych

wegetarian

myśliwych

hodowców pająków

itd...itd...

hańba! :twisted::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, mi się Amsterdam kojarzy z czerwoną ulicą z prostytutkami pokazującymi swe wdzięki w oknie przechodniom, o tym mi opowiadali wszyscy którzy tam byli. ;) Ja w Amsterdamie nie byłem ale w części Holandii byłem i jakoś szału tam nie ma.

Jeśli kiedyś pojadę w tamte okolice to muszę to zobaczyć. Dość wyjątkowe miasto.

 

-- 26 mar 2013, 20:08 --

 

jak dobrze że koniec roboty na dzisiaj :105::105::105: mogę siedzieć i nie robić nic i nie myślec o niczym :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, nie wiem o co Ci chodzi mi wszyscy tam wymienieni w tym spisie nie przeszkadzają. Bieber tez mi nie przeszkadza ale mówienie że to co on uprawia to sztuka i artyzm i że mam doceniać jego "twórczość" to lekka przesada.

Ja jestem umiarkowanie tolerancyjny ale nie toleruje nietolerancyjnych np zwolenników szariatu( czyli zwolenników mordowania np apostatów i źle prowadzących się kobiet) , czy ludzi pokroju Terlikowski czy Rydzyk bo są siedliskiem jeszcze większej nietolerancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, być może przesada, aczkolwiek robienie z niego nieudacznika, debila i pedała, bo motłoch tak na niego reaguje, jest co najmniej niepoważne. Zwłaszcza, kiedy on zwiedza świat, wyrywa laski, koncertuje i śpi na kasie, a jego antyfani chleją piwo pod blokiem, trzepią kapucyna przed kamerką, czytają metki na ciuchach i klepią biedę po podstawówce. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiedza świat ale nie wie nawet gdzie jest.

Myślę że ma zwiedzanie w dupie, bo jakby chciał pozwiedzać to by chociaż kraje odróżniał. Im młodszym się jest jak się staje sławnym tym bardziej woda sodowa uderza do głowy, a on został sławny w bardzo młodym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×