Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co ze mną?Boję się że jestem pedofilem,mordercą,psychopatą..


Acosiebede

Rekomendowane odpowiedzi

ale co ma partner do tego??? dziewczyno, zapisz się jutro do lekarza. A partnerowi nie mów i tyle

 

Nie lubię mieć przed Nim tajemnic, albo inaczej...po prostu ich nie mam.

Jest moim najlepszym przyjacielem, czuje uglę jak moge się z Nim wszystkim podzielić, i potrzebuję czuć się przez niego akceptowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ma partner do tego??? dziewczyno, zapisz się jutro do lekarza. A partnerowi nie mów i tyle

 

Nie lubię mieć przed Nim tajemnic, albo inaczej...po prostu ich nie mam.

Jest moim najlepszym przyjacielem, czuje uglę jak moge się z Nim wszystkim podzielić, i potrzebuję czuć się przez niego akceptowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama sobie przeczysz, Twój najlepszy przyjaciel, ale nie chce Ci pomóc w chorobie ani wesprzeć bo się boi. w tej chwili najważniejsze jest twoje zdrowie a nie dzielenie się z nim wszystkim. Idź do lekarza, a jak on cię nie zaakceptuje dlatego, że się leczysz to na pewno nie jest ani przyjacielem ani osobą wartą twojego zaufania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama sobie przeczysz, Twój najlepszy przyjaciel, ale nie chce Ci pomóc w chorobie ani wesprzeć bo się boi. w tej chwili najważniejsze jest twoje zdrowie a nie dzielenie się z nim wszystkim. Idź do lekarza, a jak on cię nie zaakceptuje dlatego, że się leczysz to na pewno nie jest ani przyjacielem ani osobą wartą twojego zaufania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama sobie przeczysz, Twój najlepszy przyjaciel, ale nie chce Ci pomóc w chorobie ani wesprzeć bo się boi. w tej chwili najważniejsze jest twoje zdrowie a nie dzielenie się z nim wszystkim. Idź do lekarza, a jak on cię nie zaakceptuje dlatego, że się leczysz to na pewno nie jest ani przyjacielem ani osobą wartą twojego zaufania

 

 

Dziękuję za każdą z Twoich dzisiejszych rad. :)

 

-- 12 mar 2013, 07:09 --

 

Chcę tylko jeszcze zapytać:

Czy już zawsze będę musiała brać leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama sobie przeczysz, Twój najlepszy przyjaciel, ale nie chce Ci pomóc w chorobie ani wesprzeć bo się boi. w tej chwili najważniejsze jest twoje zdrowie a nie dzielenie się z nim wszystkim. Idź do lekarza, a jak on cię nie zaakceptuje dlatego, że się leczysz to na pewno nie jest ani przyjacielem ani osobą wartą twojego zaufania

 

 

Dziękuję za każdą z Twoich dzisiejszych rad. :)

 

-- 12 mar 2013, 07:09 --

 

Chcę tylko jeszcze zapytać:

Czy już zawsze będę musiała brać leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam leki refundowane, koszt na dwa miesiące to około 100 zł czyli 50 na miesiąc.

 

 

Nie ma możliwości poradzenia sobie z tym bez leków? Obawiam się, że dla moich rodziców to będzie zbyt wiele...ewentualnie jakie rozwiązanie może być dla kogoś takiego jak ja w takiej sytuacji?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam leki refundowane, koszt na dwa miesiące to około 100 zł czyli 50 na miesiąc.

 

 

Nie ma możliwości poradzenia sobie z tym bez leków? Obawiam się, że dla moich rodziców to będzie zbyt wiele...ewentualnie jakie rozwiązanie może być dla kogoś takiego jak ja w takiej sytuacji?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszystkie leki mają takie ceny. leków jest cała masa i niektóre są naprawdę tanie. Nie szukaj teraz dziury w całym tylko idź do lekarza i powiedz mu, że masz ciężką sytuację finansową jak dojdziecie do leków. Kilka lat temu wyszłam z ciężkiego stanu dzięki samej terapii, ale objawy wróciły 6 lat później. Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszystkie leki mają takie ceny. leków jest cała masa i niektóre są naprawdę tanie. Nie szukaj teraz dziury w całym tylko idź do lekarza i powiedz mu, że masz ciężką sytuację finansową jak dojdziecie do leków. Kilka lat temu wyszłam z ciężkiego stanu dzięki samej terapii, ale objawy wróciły 6 lat później. Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszystkie leki mają takie ceny. leków jest cała masa i niektóre są naprawdę tanie. Nie szukaj teraz dziury w całym tylko idź do lekarza i powiedz mu, że masz ciężką sytuację finansową jak dojdziecie do leków. Kilka lat temu wyszłam z ciężkiego stanu dzięki samej terapii, ale objawy wróciły 6 lat później. Ile masz lat?

 

 

Za niecałe pół roku skończe 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszystkie leki mają takie ceny. leków jest cała masa i niektóre są naprawdę tanie. Nie szukaj teraz dziury w całym tylko idź do lekarza i powiedz mu, że masz ciężką sytuację finansową jak dojdziecie do leków. Kilka lat temu wyszłam z ciężkiego stanu dzięki samej terapii, ale objawy wróciły 6 lat później. Ile masz lat?

 

 

Za niecałe pół roku skończe 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jesteś pełnoletnia, na leki możesz jakoś zarobić. Nie wiemy jakie masz wykształcenie, ale zarobić 100 zł miesięcznie to nie jest problem. ale pierwszy krok, który MUSISZ ZROBIĆ to pójść do lekarza. najlepiej już dzisiaj się zarejestruj.

 

Na razie niezbyt duże bo dalej się uczę, za pare dni planuję iść z kimś właśnie żeby się zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jesteś pełnoletnia, na leki możesz jakoś zarobić. Nie wiemy jakie masz wykształcenie, ale zarobić 100 zł miesięcznie to nie jest problem. ale pierwszy krok, który MUSISZ ZROBIĆ to pójść do lekarza. najlepiej już dzisiaj się zarejestruj.

 

Na razie niezbyt duże bo dalej się uczę, za pare dni planuję iść z kimś właśnie żeby się zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korepetycje, wyprowadzania psów, zrobienie zakupów dla starszej osoby, umycie okien, opieka nad dzieckiem, hostessa, prace sezonowe w lecie. Myślę, że 100 zł na miesiąc można zarobić. Dlaczego nie pójdziesz dzisiaj się zapisać? na wizytę i tak trzeba przeważnie czekać więc im szybciej się zarejestrujesz tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×