Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

 

a co do dziewczyn mających 163 cm i ważących 54-5 kg to znałem parę takich i wg mnie to idealna waga bo faceci na kości się nie rzucają. :mrgreen:

 

znajomi mi mowia,ze mam dobra figure , ale ja i tak mysle ze jestem gruba

kiedys kolezanka powiedziala( ma tyle wzrostu co ja) "Boze jakbym wazyla 54 kg to bym sie zalamala"

no i po tych slowach ja sie zalamalam......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a co do dziewczyn mających 163 cm i ważących 54-5 kg to znałem parę takich i wg mnie to idealna waga bo faceci na kości się nie rzucają. :mrgreen:

 

znajomi mi mowia,ze mam dobra figure , ale ja i tak mysle ze jestem gruba

kiedys kolezanka powiedziala( ma tyle wzrostu co ja) "Boze jakbym wazyla 54 kg to bym sie zalamala"

no i po tych slowach ja sie zalamalam......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, akurat koleżanek z klasy zwłaszcza tych najszczuplejszych nie warto słuchać a tym bardziej brać tego do siebie. Ja byłem całe dzieciństwo wyśmiewany z powodu swej szczupłości bałem się publicznie pokazać bez koszulki czy w krótkich spodenkach bo miałem nogi jak patyki.

Masz dobrą wagę a koleżanka widocznie próbuje się dowartościować Twoim kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, akurat koleżanek z klasy zwłaszcza tych najszczuplejszych nie warto słuchać a tym bardziej brać tego do siebie. Ja byłem całe dzieciństwo wyśmiewany z powodu swej szczupłości bałem się publicznie pokazać bez koszulki czy w krótkich spodenkach bo miałem nogi jak patyki.

Masz dobrą wagę a koleżanka widocznie próbuje się dowartościować Twoim kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no mi sie wlasnie wydaje, ze nie jestem jakas gruba

ale w porownaniu do kolezanek z klasy to jestem sloniem

bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173

54 kg to sie wydaje duzo, a wszystkie ciotki krzycza na mnie, ze czego nie jem, bo wygladam jak patyk haahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no mi sie wlasnie wydaje, ze nie jestem jakas gruba

ale w porownaniu do kolezanek z klasy to jestem sloniem

bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173

54 kg to sie wydaje duzo, a wszystkie ciotki krzycza na mnie, ze czego nie jem, bo wygladam jak patyk haahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173
to niezłe z ich kościotrupy i mają niedowagę szkodliwą dla zdrowia, nawet ja nigdy aż tak chudy nie byłem. A ciotki babcie itp to często w drugą skrajność wpadają im grubiej tym lepiej, bo często same mają sporą nadwagę. Przy wzroście 163 w twoim wieku to pomiędzy 50 a 60 kg jest chyba najlepsza waga a jeśli masz spore kobiece walory wtedy i 60 parę też przyjemnie wygląda. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173
to niezłe z ich kościotrupy i mają niedowagę szkodliwą dla zdrowia, nawet ja nigdy aż tak chudy nie byłem. A ciotki babcie itp to często w drugą skrajność wpadają im grubiej tym lepiej, bo często same mają sporą nadwagę. Przy wzroście 163 w twoim wieku to pomiędzy 50 a 60 kg jest chyba najlepsza waga a jeśli masz spore kobiece walory wtedy i 60 parę też przyjemnie wygląda. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×