Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, oczywiscie, ze leniuszek. Przekonamy sie czy bedziesz biegac, czy nie jsk bedzie dobra pogoda, oj przekonamy :P

kapseicyna, niby podrywaczem nie jestes, ale i tak masz wieksze doswiadczenie niz ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, żeby brat miał wiecej głosów niż ja, we łbie się nie mieści :P to po co brat oglądał jak był nieciekawy? :evil:

anonus, mam nadzieję ;)

kapseicyna, maratończykiem już byłam, nuuuda to była straszna... biegniesz tylko i biegniesz... i konca nie widac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym normalnie zasypiać i wyspać się. przez tak krótki sen pewnie w fazę rem nawet nie wchodzę :/

 

-- 04 lut 2013, 23:23 --

 

Snejana, kawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, za zimno , nie będę otwierał okna :P w lato się za to wezmę jak będzie przerwa w rozgrywkach :P a co tu do podglądania ? p.Irenka ? a może sąsiad płaczący na samo wspomnienie o Grunwaldzie :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ma brat rację, zimno jest :P ale jak w domu nic ciekawego to chociaż sobie na życie innych popatrzę :P już widzę jak brat się za to w lato weźmie, na safari brat pojedzie i tyle będę brata widziała :P

kapseicyna, dziękuję. ale.. jak to nie mogę słodzić? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no jak to? Miss, a chce słodzić i stracić formę? trzeba biegać, ćwiczyć- basem, aerobik itp. żeby za rok nie stracić figury! Tytuł zobowiązuje, tysiące kobiet bierze z Ciebie przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×