Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

ja uwielbiam odwiedzać sąsiadkę która ma 13 kotów i psa w mieszkaniu.2 z tych kotów czekają na oparciu krzesła aż tylko podejdę i usiąde.wtedy natychmiast mnie obsiadają 2 na raz na kolanach.jeden rudy drugi czarny.można się skręcić ze śmiechu kiedy będąc na kolanach ten rudy nagle syczy na czarnego i drapie go po pysku.czarny ucieka mi z kolan a rudy natychmiast zaczyna znowu mruczeć.czy jest kocia zazdrość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., we dwójkę zawsze raźniej :mrgreen:

 

kasiątko, :mrgreen:

 

moje dwie też żadnej kałuży nie przepuszczą ;) Najgorzej było jak mieszkalismy jeszcze gdzie indziej i tam były takie kanały odprowadzające wszystko (smród, brud...) I niestety im też nie przepuściły... kapiekl po tym była murowana bo śmierdziały tak że nos urywało :roll:

 

1006510.jpg&action=rotate

 

1006514k.jpg&action=rotate

 

1006506.jpg&action=rotate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, dokładnie tak, koty są zazdrosne, walczą o swoja przestrzeń, potrafią się obrazić, jak jednego pogłaszczesz a drugiego nie :P

a szkoda że są zazdrosne.mnie starczy dla wszystkich.nie lubie kiedy zaraz jeden na drugiego syczy i drapie po pysku.2 koty na raz lepiej grzeją kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam moją psią rodzinkę :D

Tinkę, która ma 9lat

dsc0606800.jpg

 

..i młodego Macieja (9mies)

dsc5456800.jpg

dsc5387800.jpg

 

Łapiemy sobie listki :) Na tym zdjęciu synuś ma 7 mies ..i waży 10kg mniej :mrgreen:

dsc5109800.jpg

 

..a tu ulubione, poza ryciem w ziemi i taplaniem się w błocie, zajęcie Tiny - skakanie do góry :D

dsc5100800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E. Można, ale jak masz wątpliwości to najlepiej wypróbuj na sobie ;) Pies jest łakomy i wp.. wszystko. Nie ważne, że potem ma sraczkę cały dzień. Ja tam swoim kości nie daję tylko mięso jak już coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, cudeńka :105: .Tinka oczywiście mi najbardziej wpadła w oko to jedna z moich ukochanych ras,a Maciej dostojny 8)

 

L.E., ja swoim daję,ale słyszałam że nie wolno :?

 

Moja sunia spała i przyśniły jej się jakieś koszmary bo poszczekiwała przez sen.Ocknęła się i ze spuszczoną główka,taka przejęta przyszła do mnie na kolanka i buziaki bym ją utuliła.Bidulka kochana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Dzięki :) Respekt to on dopiero będzie budził jak się chłopak zupełnie rozwinie fizycznie i emocjonalnie ..nabierze samczych cech, to dopiero będzie pozował do zdjęć! :D

 

kasiątko, Dziękujemy :) Ja też uwielbiam foksy. Są bardzo sympatyczne ..no i te piękne oczy :105: Ojj.. koszmarki są straszne, zwłaszcza dla takiego małego serduszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., ja uwazam, ze zadnych kosci nie powinno sie psu dawac. Jezeli juz to surowe. Przetwarzane lamia sie na szpile i moga uszkodzic jelita

kości ptasich nie nalezy dawac psu bo w żołądku się rozpadają na drobne igiełki.bezpieczne są tylko wołowe i wieprzowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×