Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

 

*Monika*, nie bardzo źle, ale też nie dobrze. Jutro będzie lepiej ;)

no to dobrze, bo już myślałam, że tragicznie!

*Monika*, to wspólczuje... ja dzisiaj myślałamże nie wytrzymam...

Ale na razie ustapiło i mam nadzieję że już na dobre :)

No, najgorsze pierwsze dni.

Ja mam ból nóg od podbrzusza, czasem nudności i bóle głowy, nie wspominając o humorkach :?:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, uważaj na siebie:) ja też wypadkowa jestem, że aż się mój smieje, że jak czegoś sobie nie zrobie to cud. Np zawsze jak gotuję muszę obic sobie łebek o okap... to już norma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Aranjani, ja wypadkowa może tak nie jestem,ale dzieciaka mam skłonność do nabawiania się sińców,skaleczeń,zadrapań.Zawsze wyglądam jakbym się z kimś biła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Kochana mnie dzisiaj chyba wszystko bolało... krzyże, brzuch, głowa, zawroty głowy. Nudności tez miałam... kurde tak jak napisałam czegos takiego chyba z 10 lat nie miałam. A humorki...nawet nie mów... cały dzień chodzę tak wkur**** że szok ;)

Dobrze, że to tylko raz w miesiącu :D Chociaż i tak o ten jeden raz za dużo... chętnie bym sie uwolniła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani,

Dobrze, że to tylko raz w miesiącu Chociaż i tak o ten jeden raz za dużo... chętnie bym sie uwolniła

moj ojczym zawsze mówi, że jest sposób, by uwolnić się od tego na 9 miesięcy :lol: ale facet nie zrozumie, że wtedy to znowu inne problemy :P

 

-- 07 sty 2013, 20:05 --

 

Aranjani, nawet nie, tylko mnie czoło boli :lol:

Tomcio Nerwica, nie zrobię bratu tej przyjemności, nigdy :P będę w kawałkach, ale dalej będę bratu ględzić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Kochana mnie dzisiaj chyba wszystko bolało... krzyże, brzuch, głowa, zawroty głowy. Nudności tez miałam... kurde tak jak napisałam czegos takiego chyba z 10 lat nie miałam. A humorki...nawet nie mów... cały dzień chodzę tak wkur**** że szok ;)

Dobrze, że to tylko raz w miesiącu :D Chociaż i tak o ten jeden raz za dużo... chętnie bym sie uwolniła :D

Bidulko :*

Faceci powinni mieć menstruację :mrgreen: , nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×