Skocz do zawartości
Nerwica.com

gdzie oddać stare leki?


jasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie bawię się w handlowanie > ani spuszczanie w kiblu.

 

Swoje nie używane, bądź przeterminowane leki oddałam do apteki. I nie spotkałam się z psychiatrą, który dawał by mi jakieś napoczęte leki. Jest to nielegalne, tak samo jak handel lekami. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaMartka pewnie zgłosi się do Ciebie Maciej Farmaceuta :mrgreen:

 

ode mnie wysępił clonazepam, a ile obiecywał w zamian...

 

 

 

 

 

 

....tylko później zniknął, pojawiał się raz na dwa miesiące, koniec z końcem zapomniał nawet podziękować, nie mówiąc już o czymś więcej...

 

 

aha, ale teraz ma już zmieniony nick, uwaga na Bydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki, które są już nieużywane a nie straciły jeszcze terminu ważności zawsze można oddać do szpitala na jakiś oddział ;) tylko najpierw trzeba się zorientować czy na danym oddziale je stosują. Ja sama tak kilka razy robiłam i zawsze chętnie przyjmowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki, również te przeterminowane, oddajemy do apteki, wyrzucone na zwykły smietnik, mogą dostać się w ręce dzieci, mogą zostać zjedodzne przez zwierzęta, itp.

 

Jeśli zostają nam jakieś leki, również możemy je zwrócic do apteki, farmaceuci będą mogli je przekazać bezpłatnie dla osob, które akurat są w potrzebie.

Ja sama dostałam od psychiatry kilka opakowań leków, które ktoś mu przekazał,bo przestały być potrzebne. Ja zaoszczędzilam,a leki nie zmarnowały sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×