Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

MushroomRozróżniasz je na młodsze i starsze. To bardzo dobrze. Zaczynasz myśleć ;p

 

Czepiliście się tej inteligencji. Chodzi mi o myślenie a nie powielanie skazanych na porażkę schematów. Zgrywanie inteligenta nie wchodzi w rachubę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy facet jak widzi ładną laskę ,to zaraz wyobraża sobie z nią bzykanie. Nie musi być inteligentna za bardzo ,( za inteligentna też nie dobrze). Kobietę ( nawet inteligentną) kręcą mięśniaki ,bo to oznaka tego iż będzie przy facecie bezpieczna.

Facet powinien być inteligentny ,ale nie taki inteligentny co by tylko w domu siedział ,rozmyślał i czytał książkę...

lepiej niech ruszy dupę i wykorzysta ów dar.

Kobiety dawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jakaś kobieta się wypowie w tej dyskusji....?
kobiety powiedzą że najważniejsza jest inteligencja ale jak przyjdzie co do czego to wybiorą instynkt męskiego pewnego siebie macho.
Też racja. Tylko jak się takim stać?
a chcesz serio takim być? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MushroomRozróżniasz je na młodsze i starsze. To bardzo dobrze. Zaczynasz myśleć ;p

myślę od dawna

ale nie podrywałem nigdy dziewczyn bo dla mnie to stres nie do wytrzymania

jeden jedyny raz podrywałem dziewczynę, jąkałem się przy tym i byłem czerwony na twarzy, i tak się zgodziła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dj kocyk jak ktos taki nie jest a udaje to uzyska odwrotny efekt, to co mozna to pewnosc siebie zwiekszac, ale nie robic z siebie troglodyte, bo troglodyci maja powodzenie nie dlatego ze sa troglodytami, a dlatego ze czesto sa pewni siebie, najwieksze powodzenie ogolnie, maja chyba szarmanccy a jednoczesnie pewni siebie.

kobiety powiedzą że najważniejsza jest inteligencja ale jak przyjdzie co do czego to wybiorą instynkt męskiego pewnego siebie macho.

 

to zależy, raczej jest tak, że na męża biorą tego miłego, bo tacy będą bardziej opiekuńczy dla jej dzieci i wogole bedzie latwiej sie z nimi żyło, ale na seks juz by chcialy macho.

 

Jest takie przysłowie nawet: "wyjdz za miłego faceta i zostań kochanką własnego szefa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jakaś kobieta się wypowie w tej dyskusji....?
kobiety powiedzą że najważniejsza jest inteligencja ale jak przyjdzie co do czego to wybiorą instynkt męskiego pewnego siebie macho.
Też racja. Tylko jak się takim stać?
a chcesz serio takim być?

 

Nie ale ostatnio coraz częściej myślę, że jakbym taki był to by mi w życiu było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem kiedyś super miły dla kobiet i powiem wam - nie opłaca się. Nie żebym teraz był chamem ale pozwalam sobie na więcej i najważniejsze - nie traktować kobiet jak anioły które stąpają po ziemi,. Nawet tych które nam się strasznie podobają. Kobiety też srają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dj kocyk jak ktos taki nie jest a udaje to uzyska odwrotny efekt, to co mozna to pewnosc siebie zwiekszac, ale nie robic z siebie troglodyte, bo troglodyci maja powodzenie nie dlatego ze sa troglodytami, a dlatego ze czesto sa pewni siebie, najwieksze powodzenie ogolnie, maja chyba szarmanccy a jednoczesnie pewni siebie.

kobiety powiedzą że najważniejsza jest inteligencja ale jak przyjdzie co do czego to wybiorą instynkt męskiego pewnego siebie macho.

 

to zależy, raczej jest tak, że na męża biorą tego miłego, bo tacy będą bardziej opiekuńczy dla jej dzieci i wogole bedzie latwiej sie z nimi żyło, ale na seks juz by chcialy macho.

 

Jest takie przysłowie nawet: "wyjdz za miłego faceta i zostań kochanką własnego szefa".

 

Pewność siebie - racja jest ważna, ale wrócę do tego co napisałem wcześniej. Pewność siebie budują konkretne sukcesy życiowe, efekty twoich działań tj. poderwane dziewczyny, zdane egzaminy, praca z sukcesami i dobrymi zarobkami. Pewność siebie nie bierze się z powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, najwieksza pewnosc siebie daje chyba samodzielnosc, ale fakt faktem, ze pewnosc siebie powinna byc oparta na konkretach, a nie ze ktos sobie bedzie to mowil do lustra czy afirmowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, najwieksza pewnosc siebie daje chyba samodzielnosc, ale fakt faktem, ze pewnosc siebie powinna byc oparta na konkretach, a nie ze ktos sobie bedzie to mowil do lustra czy afirmowal.
a wielu się nie zgadzało jak pisałem że samoocena zależy od osiągnięć, i że na nie trzeba długo pracować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wielu się nie zgadzało jak pisałem że samoocena zależy od osiągnięć, i że na nie trzeba długo pracować..
częściowo się zgodzę w moim przypadku to się akurat zgadza. Ale jest wile osób które mają sukcesy życiowe, dobra pracę, studia a nadal maja niska samoocenę pisali tu na forum tacy, takie. I są tacy którzy mają znakomita samoocenę a są bezrobotni i stoją pod budka z piwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3Pierwsze zdanie to nic innego jak słowa typowego faceta. Takie podejście świadczy o ograniczonym myśleniu a kobietę przedstawia jako bezmyślne stworzenie.

 

Podam przykład, żeby nie być gołosłownym. Moja żona (Zoffffia! :P) ma duże powodzenie u mężczyzn. Wysłałem ją do hurtowni elektrycznej po coś tam. Wróciła i wspomniała, że facet, który tam pracuje jest ciekawy, interesujący, wyjątkowy itd. Nigdy tak nie mówiła więc dopytałem: Co Ci się w nim spodobało? Odpowiedziała: Bo nie zwracał na mnie uwagi, był niedostępny ..zaciekawił mnie tym.

Wniosek: Pożądane cechy to ciekawy, interesujący, wyjątkowy. Każdej kobiecie zaszklą się oczka kiedy usłyszy,że jakiś facet a te cechy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bo na to wplywa wiele czynnikow nie tylko sukcesy, jak znajde wolna chwile to wkleje odpowiedni fragment z ksiazki '6 filarow poczucia wlasnej wartosci'.

 

Wniosek: Pożądane cechy to ciekawy, interesujący, wyjątkowy.

 

To niekoniecznie dobry wniosek, bo mozna podstawic tu jakiegos freaka, gosc wygladal pewnie na takiego co ma swoje udane zycie i duze powodzenie i nawet bardzo atrakcyjne nie robia na nim wrazenia i przejawem bylo wlasnie to ze nie zwracal uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie to nic innego jak słowa typowego faceta. Takie podejście świadczy o ograniczonym myśleniu a kobietę przedstawia jako bezmyślne stworzenie.

 

Podam przykład, żeby nie być gołosłownym. Moja żona (Zoffffia! :P) ma duże powodzenie u mężczyzn. Wysłałem ją do hurtowni elektrycznej po coś tam. Wróciła i wspomniała, że facet, który tam pracuje jest ciekawy, interesujący, wyjątkowy itd. Nigdy tak nie mówiła więc dopytałem: Co Ci się w nim spodobało? Odpowiedziała: Bo nie zwracał na mnie uwagi, był niedostępny ..zaciekawił mnie tym.

Wniosek: Pożądane cechy to ciekawy, interesujący, wyjątkowy.

 

Czyli jak nie będę zwracał uwagi na dziewczyny to będę ciekawy, interesujący i wyjątkowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beladin ,w porządku. Chodzilo mi bardziej o atawistyczny aspekt problemu.

Podałeś taki przykład z życia_ tylko sie nie obraż-logicznie rzecz ujmując ,że Twoja Żona Zofia jednak Toba się zainteresowała jakobyś był nieciekawy ,nieinteresujący ,niewyjątkowy.

Pomińmy to ... idąc tym tropem to jakby Ci wszyscy ludzie sie poznawali napaleni i nienapaleni,,,nieprzystepnością???Chyba nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×