Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

o super :) ja od dzisiaj zaczynam normalne treningi, najpierw w domu, bo wprawdzie ostatnie 5 miesięcy ćwiczyłam, ale tylko łapki i brzuch, dolnych partii nie mogłam ruszać i dzisiaj dopiero dotarło do mnie jakie słabe mam teraz mięśnie :( więc zanim pójdę na siłkę to delikatnie muszę wytrenować znowu nogi i pośladki. a potem wracam na boks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiech mojego Synka, który jest już na świecie 7 dni :D

 

 

 

Ehh...przeż Ciebie aż zatęskniłam do "Grubego",ale On nie mój i ma 7 miesięcy ,ale zaraz mi radość sprawi Jego "ppka" na zdjęciu... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom no to po to idziesz na różnego typu treningi, żeby się nauczyć! Facet, który nie umie się bić, to nie pizda, tylko facet, który nie umie się bić, ALE może się nauczyć.

 

Ja za to jestem totalnie agresywna i sporty pomagają mi się wyładować, więc teoretycznie baba, która umie się bić, to inaczej facet według opinii społecznej, a ja nie uważam się za faceta, bo wiem, że mam to co powinny mieć kobiety :D

 

druga rzecz, która mnie ucieszyła w związku z możliwością trenowania, że będę mogła biegać i chodzić na zumbę. trochę skrajne zainteresowania boks i zumba, ale jedno i drugie stawia mnie do pionu :) facetom też polecam, nawet tym, którzy uważają się za pizdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga rzecz, która mnie ucieszyła w związku z możliwością trenowania, że będę mogła biegać i chodzić na zumbę. trochę skrajne zainteresowania boks i zumba, ale jedno i drugie stawia mnie do pionu :) facetom też polecam, nawet tym, którzy uważają się za pizdy

skoro mi polecasz to się rozejrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umiem się bić a facet który nie umie się bić to pizda nie facet

 

Ja tez sie nie umiem bic ale mysle ze moglabym Ci przywalic jakby zaszla potrzeba wiec i Ty tak do konca nie wiesz ;)

 

druga rzecz, która mnie ucieszyła w związku z możliwością trenowania, że będę mogła biegać i chodzić na zumbę. trochę skrajne zainteresowania boks i zumba, ale jedno i drugie stawia mnie do pionu :)

Pisanka swietnie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znikad... teoretyzuje

wypluj takie pomysły w ogóle :(

 

-- 11 gru 2012, 00:47 --

 

Umiesz. Każdy umie trzasnąć w pysk, tylko muszą wystąpić odpowiednie okoliczności. :twisted:

halenore, o wlasnie to mu tlumacze :D

Trzasnąć komuś w pysk to jest tylko skuteczne przeciwko komuś kto też nie umie się bić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×