Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

halenore,

ja jakos nie umiem chyba sie bic ?, ale umiem wyraźnie w 4 oczy powiedziec do kogos s...j jak trzeba,

dobrze ,ze nie zaatakowalo cie kilku chłopców w wieku 18 lat , bo mogło by być gorzej,

kiedys jakis 10-latek na ulicy powiedział,ze z checia by mnie zgwałcił, dzieciak miał seryjnie z 10-12 lat, odopwiedziałam zeby s..j i ze na seks jest za młody, pamietam to dobrze bo dodatkowo w tym wszystkim uderzył mnie jego wyjątkowo gówniarski wiek i troche te słowa niepasujące do takiego dzieciaka, i zastanowiłam sie czy w ogóle wie co mowi........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie moja sunia która nie wypełza z pod kołdry bo zimno :lol: za to piesek szuka tylko okazji by wyjść na podwórko.A mówią,że bliźnięta są do siebie podobne a tu takie przeciwieństwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PRACĘ!!!

 

Nawet jej nie szukałam. :P

Na razie taką drobną, korki dla pierwszoklasisty. 2-3 dni w tygodniu po 2-3h, 10zł za godzinę, także... Jest good! :mrgreen:

Odłożę sobie trochę na przyszłość.

Taka praca, gdy się uczę, jest dla mnie najlepsza - nie przemęczę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze dorwalam weta i w koncu odrobaczylam moja trojke :D Wciaz mnie zadziwia, ze nie mam z tym zadnego problemu. Ludzie tak narzekaja ze koty nie chca przyjmowac tabletek a mojej wystarczy dac z pasztetem i wciaga od razu. Maly zazdrosny ze kicia dostala nawet sie nie zastanawial co tam moze byc w srodku tylko tez wciagnal swoja a duzy jak to labus .. wystarczy zawinac w szynke i jednym haustem bo jest wszystkozerny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×