Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do wiary, ale znów spacer sprawił mi radość.

Plac Zamkowy w padającym śniegu skrzącym się w świetle tysiąca lampek na choince wyglądał bajkowo.

Na Starówce zapach bigosu, grzanego wina, grillowanych oscypków i cynamonowych wypieków nęcił, aż w brzuchu wierciło.

Kolędy i kolorowa iluminacja kramów pokrytych śniegiem niezmiennie wywołują ciepłe myśli i radosny nastrój.

Spokój i uśmiechy na twarzach mijanych ludzi.

Lubię to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leaslie, na co?

 

 

Atlas chmur. ;)

 

-- 16 gru 2012, 11:43 --

 

leaslie, :105: poszłabym do kina.

 

nic nie stoi na przeszkodzie, możesz iść ;)

mnie kino nudzi, bo przez 1,5 roku pracowałam w nim także znam tam każdy kąt, filmów też się dość naoglądałam :P

a na sam zapach popcornu mam odruch wymiotny ;)

ale, że w moim mieście nie ma nic innego do roboty to padło wczoraj na kino ;)

 

a takie info odnośnie kina. jeśli w Waszym mieście jest kino Helios to jeszcze dzisiaj, z okazji urodzin Heliosa wszystkie bilety są po 10zł (nawet na 3D) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak nauki, mogę już odetchnąć z ulgą, teraz po świętach tylko egzaminy i jak zdam, to drugi semestr kosmetyki. zaczynam wierzyc, że mi się uda, bo nawet dobrze sobie radzę. :shock: dziś dostałam z prac kontrolnych, z których byłyśmy odpytywane, 4 i 5. z tej 4 to tak średnio się cieszę, bardziej jestem zła na siebie za to, ale... próbuję myśleć, że to dwie pozytywne oceny w końcu i jestem jedną z najlepszych... no ale nie chcę byc czwórkową, przeciętną kosmetyczką, chcę byc taką kosmetyczką, która jest dobra w tym, co robi. NAJLEPSZA :P

no zatem znów zajęcia poprawiły mi humor i jest fajnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×