Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z tata i fakt, ze mam w nim oparcie. I ze powiedział mi ze mnie kocha :smile:

 

Ty mi zazdrościsz sytuacji z nauką, a ja zazdroszczę Ci tego...

Ja dziś usłyszałam bardzo niemiłe słowa. I jeszcze mi się oberwało.

A nic złego nie zrobiłam...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszlam sobie pooddychac gleboko i policzyc do 100 zeby znowu nie wybuchnac :roll: 1..2...3...

Uchachalam sie jak glupia bo udalo mi sie kupic pralke i pan widzac ze mi zalezy powiedzial, ze przywioza za pol godziny tylko dobrze jakby byl w domu jakis mezczyzna zeby ja wniesc a on pomoze. Chociaz nie musial bo przywiezienie nie obejmuje wniesienia do domu. Akurat moj eks jest wiec wydawalo mi sie ze nie bedzie problemu... taaaaa jakbym zapomniala co bylo przez ostatnie 20 lat :roll: Ide do niego i mowie, ze zaraz bedzie facet z pralka i pomoze mu ja wniesc. I sie zaczelo... on wlasnie oglada film a ja mu przerywam, zawsze cos od niego chce :shock: pierwszy raz id rozwodu cos od niego chcialam kurwa mac! Zeby pomogl wniesc pralke do ktorej nie dorzucil ani zlotowki a bedzie w niej pral do cholery swoje ciuchy rowniez! :evil:

Spokojnie...1, 2,3.... Jestem oazą spokoju, pierdolonym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Jestem oazą spokoju, pierdolonym kwiatem lotosu na tafli jeziora... 8)

sorry za bluzgi :oops: musialam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×