Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś musi pilnować zmarłych na cmentarzach zęby nie zaczęły sobie swawolnie chadzać. :P

Zastąpię cie :D tym bardziej , że na ostatni cmentarzu na którym byłem wygonili mnie :-|

 

z chęcią skorzystam z propozycji pomocy, ale Muszę Cie ostrzec przed jednym zmarłym. Strasznie się wyrywa do prezydentury. :twisted::pirate: jak puścisz mu płytę z nekrofolkiem to się uspokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, właśnie chodzi o to, że nic. Zacząłem się na forum wykłócać, choć wiem, że to do niczego nie doprowadzi.

 

wykończony, i w ryj też dać mogę dać :twisted::pirate:

 

-- 28 Oct 2012, 19:34 --

 

Hans, nie chodzisz na żadna?to dobry pomysł ja też chodzę..

 

Zakończyłem terapię pozytywnie z depresją i zaburzeniami, choć to pewnie też część zaburzeń. Muszę się udać i wyprostować kilka spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi pilnować zmarłych na cmentarzach zęby nie zaczęły sobie swawolnie chadzać. :P

Zastąpię cie :D tym bardziej , że na ostatni cmentarzu na którym byłem wygonili mnie :-|

 

z chęcią skorzystam z propozycji pomocy, ale Muszę Cie ostrzec przed jednym zmarłym. Strasznie się wyrywa do prezydentury. :twisted::pirate: jak puścisz mu płytę z nekrofolkiem to się uspokoi.

 

wyrywa się do prezydentury? Pełnisz warte na Wawelu? :shock:

 

-- 28 paź 2012, 19:41 --

 

Tomcio Nerwica, Ty to masz szczęście do tych latarni XD a te znicze to pewnie koty poprzewracały co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Szłem łonkom, kwiaty pachły, ona mnie odpechła, wienc pierdlem rzygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese :twisted:

 

Svafa, A tak Nam z wieczora bije :D

 

wykończony, "Zabiję skurwysyna! Skurwegosyna zatłukę!!! Zajębię go na kotleta!!!" hahaha ale faza :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×