Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co jest najgorsze?

że faceci tak strasznie dążą do tego żeby mieć kobietę w łóżku

umizgują się, kombinują, pokonują dziesiątki a czasem nawet setki kilometrów i wyczyniają różne inne imponujące rzeczy

a kiedy przychodzi co do czego

niezwykle często podejrzewam, kobietę spotyka straszliwy zawód...

bo zamiast tajfunu jest ledwie zefirek i właściwie okazuje się że trzeba było wcześniej to sprawdzić bo teraz jedyne co pozostaje to przestać odbierać telefony od delikwenta, żeby go nie zranić wyśmianiem :pirate:

Tajfun to taki jebitny orgazm... mega uniesienie... świat drży w posadach i te sprawy

Zefirek to takie "doszłabym ale jest za słabo" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to jest rzeczywiście najgorsze. straszne. ale bardziej mnie przeraża niż Ciebie - zapewniam. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę

że to niektórym facetom powinno bardziej zależeć na odwleczeniu seksu jak najdłużej niż kobietom

bo wtedy byłaby szansa że dziewczyna się zwyczajnie zakocha i nie będzie dla niej aż tak ważna jakość i wielkość

natomiast karty odkryte zbyt szybko...

pozbawiają słabego operatora słabego sprzętu jakichkolwiek szans dla ponowne zbliżenie :bezradny:

i wtedy taki musi szukać następnej naiwnej...

cała bajka zaczyna się od początku :mrgreen:

 

-- 07 paź 2012, 23:19 --

 

Poinformowany, z przesądności nie podziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy faceci, dązący po trupach do seksu mają chyba jakiś problem emocjonalny i psychologiczny...Oni myślą tylko o tym jak wsadzić i wyjąć, a w gruncie rzeczy nie znają się na prawdziwym seksie. Bo seks prawdziwy, to nie tylko pozycje seksualne, ale też psychologia i odpowiednie do tego podejście. Może ktoś mi zaproponować jakieś dobre prezerwatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, mnie dupa nie interesuje... :mrgreen:

bo widzisz to jest tak że jak penis jest nieduży, za to operator świetny to nie ma to żadnego znaczenia

ale jak sprzęt jest mizerny a operator jeszcze gorszy to z czym do ludzi? :bezradny:

 

z kobietami jest podobnie

jak jest brzydka ale ma cudowny charakter to jakoś ujdzie

ale jak jest brzydka i poje...ana... ? :P

 

-- 07 paź 2012, 23:25 --

 

Bonus, z postów powyżej wynika, że z kolei dla kobiet liczą się jakość i wielkość oraz tajfuny. co powiesz o takim podejściu?

no wybacz ale nie będę szła z facetem do łóżka tylko po to żeby on miał z tego przyjemność

natury nie oszukasz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, mnie dupa nie interesuje... :mrgreen:

bo widzisz to jest tak że jak penis jest nieduży, za to operator świetny to nie ma to żadnego znaczenia

ale jak sprzęt jest mizerny a operator jeszcze gorszy to z czym do ludzi? :bezradny:

nie strasz tak ludzi, teraz każdy prawiczek i mało doświadczony który nie ma wielkiej pyty jeszcze bardziej popadnie w depresję i zniechęcenie, jeszcze targnie się na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to można i tak do tego podchodzić. Ale tak jak napisała tu koleżanka, że seks musi sprawiać przyjemność obydwojgu ludziom, a nie tylko facetowi, bo on tak sobie życzy. Jeśli chodzi o mojego penisa, to on jest w miarę normalny, ale nie tylko penisy się liczą, a czasem bardziej namiętne pocałunki i pieszczoty całego ciała. Ja preferuję lizanie i pieszczenie stópek i co wy na to Drogie Panie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie strasz tak ludzi, teraz każdy prawiczek i mało doświadczony który nie ma wielkiej pyty jeszcze bardziej popadnie w depresję i zniechęcenie, jeszcze targnie się na życie.

wcale nie musi być wielka to raz...

a dwa że jak nie ma doświadczenia i umiejętności to niech się chociaż nie przechwala :roll:

wszystkiego można się nauczyć. liczą się chęci :mrgreen:

 

-- 07 paź 2012, 23:35 --

 

inbvo, pytanie czy Ty się odważysz ? :twisted:
muszę trenować odwagę. więc tak. odważę.

ale do krakowa to w ch...j kilometrów...

to facet powinien taką trasę jechać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, by rozgrzać dobrze kobietę, aż do orgazmu, a one kochają pieszczoty i to najbardziej stópek. Chociaż może nie wszystkie. A jeszcze lepiej, gdy pieszczona jest jej cipeczka kochana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×