Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMETIAZOL (Heminevrin)


Jednakowoż

Rekomendowane odpowiedzi

Mówie Ci, że to gówienko co silnie uzależnia. Głównie to lek dla a alkoholików i praktycznie tylko im się go daje.
Witam wszystkich,

Jestem nowy na forum. Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale? Mam nadzieję ,że tak. Znalazłem tu tematy uzależnień od leków. Mam duży problem. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić a mianowicie zrezygnowałem z picia ale w zamian od 2 lat biorę HEMINEVRIN 300mg! W chwili obecnej wrzesień 2012r 2tab. co 3godziny. Nie wiem jak mogę sobie poradzić z odstawieniem tego świństwa. Mam 3l córkę. Mam coraz gorsze samopoczucie. Nie mam ochoty na spacery, zabawy z córką. Najprostsze czynności wymagają nie raz ode mnie nadludzkiej siły, koncentracji. Dla zdrowego człowieka zwykłe sprawy dnia codziennego to normalna rzecz. Dla mnie do walka ! Jeżeli ktoś miał lub ma podobny problem bardzo proszę o kontakt piotr_poznan@op.pl . Z góry bardzo dziękuję. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam- Piotr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie Ci, że to gówienko co silnie uzależnia. Głównie to lek dla a alkoholików i praktycznie tylko im się go daje.
Witam wszystkich,

Jestem nowy na forum. Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale? Mam nadzieję ,że tak. Znalazłem tu tematy uzależnień od leków. Mam duży problem. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić a mianowicie zrezygnowałem z picia ale w zamian od 2 lat biorę HEMINEVRIN 300mg! W chwili obecnej wrzesień 2012r 2tab. co 3godziny. Nie wiem jak mogę sobie poradzić z odstawieniem tego świństwa. Mam 3l córkę. Mam coraz gorsze samopoczucie. Nie mam ochoty na spacery, zabawy z córką. Najprostsze czynności wymagają nie raz ode mnie nadludzkiej siły, koncentracji. Dla zdrowego człowieka zwykłe sprawy dnia codziennego to normalna rzecz. Dla mnie do walka ! Jeżeli ktoś miał lub ma podobny problem bardzo proszę o kontakt piotr_poznan@op.pl . Z góry bardzo dziękuję. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam- Piotr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec odkąd pamiętam w czasie i po ciągach alkoholowych łyka Hemiknevrin jak Skittlesy. Kiedy ma okresy abstynencji w ogóle go nie przyjmuje. Dziwię się, że nie jest uzależniony od tego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ten lek na detoxach mocny przespałem dwa dni ale z przerwami na papierosa ogólnie dobrze toleruje leki byli pacjeci co głowy sobie rozwalali tak ich scinało z nóg nie słuchali pielegniarek żeby sie połozyli. Ciekawe czy trudno dostać teraz ten lek ketrel przestaje z miansa dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go dostawałem na odtruciu od opiatów i benzodiazepin, razem z relanium i zolpidemem w gratisie przez 11 dni bodajże, a przez pewien czas diazepam, zolpidem i 2 tabletki klometiazolu. Dzięki temu przez kilka pierwszych nocy spałem.

Widziałem sporo reakcji na ten lek, od chodzenia na czworakach, przez gadanie głupot, zasypianie w trakcie rozmowy i ostatecznie wnoszenie delikwenta po schodach do łóżka, który nie zastosował się do zaleceń terapeuty. Ze mną ten lek obchodził się łaskawie i po prostu odczuwałem lekką senność, po dwóch tabletkach nie było żadnej zmiany, bo dostawałem to przy zaostrzeniu objawów abstynencyjnych. Jednak dla osób które nie potrzebują bezwzględnie tego leku dopuszczam, że to może być ładna sieczka.

Co do uzależniania silniej niż benzo i barbi - podchodziłbym ostrożnie. Przerabiałem uzależnienie od końskich dawek klonazepamu i myślałem, że umrę, barbi uzależniały silniej i szybciej. Doktorka chciała Cię bardziej nastraszyć. Na mp.pl jest napisane, że nawet nie jest do końca poznany mechanizm działania heminevrinu, jednak ma coś wspólnego z GABA, więc MOZE uzależniać - nie musi, bo informacje są szczątkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×