Skocz do zawartości
Nerwica.com

obstawianie meczy,hazard,nałóg


Quakerdramon

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu wygrałem jakieś 1500pln i potem przegrałem to i drugie tyle żeby się odkuć, bolało ale dwa miesiące później to samo tyle że drugie tyle wygrałem czyli 3000 i i przegrałem to i drugie tyle, teraz przebiłem samego siebie, wygrałem ponad 4000 i przed chwilą to przegrałem, czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Myślę że jestem poważnie chory i pierwsza myśl po takiej porażce to samobójstwo, czuje się taki zeszmacony że masakra. Nie ogarniam rozumem dlaczego znowu przegrałem, na szczęście tym razem bez wkładu własnego jeszcze, nie mam zamiaru się odkuwać tylko szukać pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. I jak tam znalazłeś pomoc? Miałam bardzo podobny problem. Przyznaje, choć mi to zajęło trochę dłużej zanim dojrzałam do terapii. Włóczyłam się jak jakiś cień po kasynach, barach gdzie można było grać. Potem wracałam do domu jakby nigdy nic. Stało się tak przez wyjścia ze znajomymi to do baru, do dla zabawy do kasyna, a mnie niestety wciągnęło. W pracy nie myślałam o niczym innym już, bardzo cieszyłam się jak współpracownicy proponowali kolejne wyjścia. Zdarzało się, że coś wygrywałam, ale z reguły były to dni porażki i płaczu, że stracone kolejne pieniądze. Po odbytej terapii w Wiosenne w Ściejowicach zaczęłam jakby nowe życie. Maszyny, kasyna i jakiekolwiek inne gry omijam szerokim łukiem. Mam nadzieje, że i Tobie się powiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×