Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwobóle w okolicach wątroby?


Monii

Rekomendowane odpowiedzi

nie znalazłam podobnego wątku, dlatego pytam, czy w nerwicy nerwobóle mogą wystepowac w okolicach watroby? czuje cos jak kłucie pod prawym zebrem. dodam,ze mialam tak na wakacjach i oczywiscie panika-zrobilam badania-morfol. oraz proby watrobowe i wszystko wyszło idealnie...tylko mineło juz sporo czasu od sierpnia i boje sie,ze cos jest nie tak, bo bole sie pojawiaja . nie sa uporczywe ale odczuwalne. przy dotyku,nacisku nic nie boli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dokładnie tak samo... i tez nie mam zadnych innych objawów ... apetyt mam jak zawsze byle duzo heh ;).. ani zadnych innych dolegliwosci trawiennych... i wlasnie tez sie zastanawiam nad tym bo mam tak samo jak nie mysle o tym robie cos to nic nie czuje a jak pomysle lub sie zdenerwuje to odrazu .. czyli mysle ze to jest zwiazane z nerwicą również ... u mnie zaczeło się ta jazda z watrobą od tego że na poczatku wkreciłam sobie raka jajnika ...potem ogladałam jakis program o nowotworach i tam coś gadali że po roku są przerzuty na wątrobe no i tak o tym myslalam ze dokladnie po roku czasu jak sobie wkrecilam te jajniki zaczela mnie bole watroba.... ehh to jest masakra ta nerwica wstretna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aktywność fizyczna jaka? Jak siedzący tryb życia to też wątroba lubi się odzywać.

 

Ja tłusto nie jem i nie piję ale cały czas siedzę i wątroba mnie gniotła - stłuszczenie wątroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba raczej miałeś otłuszczoną wątrobe bo stłuszczenie i otłuszczenie to całkiem 2 rozne sprawy. Normalny tryb zycia aha i nie mam napweno nadwagi a wrec odwrotnie normalna wage badz malą niedowage nawet. a ty masz na mysli pewnie ze bez ruchu tłuszcz odkłada się w wątrobie bo go nie spalales tak ?? i co teraz juz nie masz tego stłuszczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba raczej miałeś otłuszczoną wątrobe bo stłuszczenie i otłuszczenie to całkiem 2 rozne sprawy. Normalny tryb zycia aha i nie mam napweno nadwagi a wrec odwrotnie normalna wage badz malą niedowage nawet. a ty masz na mysli pewnie ze bez ruchu tłuszcz odkłada się w wątrobie bo go nie spalales tak ?? i co teraz juz nie masz tego stłuszczenia ??

 

Miałem|mam stłuszczoną wątrobę. Od roku mnie nie boli i nie wiem czy zeszło stłuszczenie choć przytyłem 30kg czy może pomogł hepatil, sylimarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stłuszczenie nie jest grozne ..jest odwracalne i szybko ustepuje... no to fakt nerwobole moga pojawic się wszedzie ale ja narazie nie ide do lekarze za miesiac pojde teraz bede sie zdrowiej jeszcze bardziej odzywiac i moze jakis eseliv wezme tak na zaś czy tak sobie nie mozna brac skoro nie wiem czy mam coś z watrobą czy nie ?? czy to mi może zaszkodzić czy moge to brać ???.... no ty przytyles .. mysle ze twoje stluszczenie juz Ci przeszko dawno .. zrob badania jjak sie nie boisz oczywiscie .. u mnie to ani nie przytylam ani nie schudlam jakas zdastycznie waga wacha się pomiędzy 50-53 juz od dlugiego czasu przy wzroscie 170 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miewam podobne kolki. Tez mnie kuje czasami mam tak ze kuje mnie tylko jak sie rusze i musze poczekac w bezruchu az mi to minie. bo jezeli sie porusze tylko o milimetr to juz boli.

 

Mama moja tez ma kłucie. W badaniach wszystko okej. Lekarz powedział ze prawdopodobnie ma gesta żółc i podczas trawienia jak wyłazi z woreczka zółciowego to ja tak kuje.. Moze tez masz cos w tym stylu. Albo idz zrób aspat alat chyba kosztuja po 6 złociszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×