Skocz do zawartości
Nerwica.com

Napięcie w pracy


Luke Kossak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Czy moglibyście opowiedzieć o waszych sposobach radzenia sobie z napięciem w pracy oraz podać metody koncentracji jakie pomagają wam skupić się na wykonywanej pracy wśród plątaniny natrętnych myśli oraz napięcia?

 

Ostatnio nasiliły się do niewyobrażalnych granic lęki przed popełnieniem błędu (sprawdzanie po kilka razy brak pewności siebie, brak decyzyjności a niestety mam stanowisko analityczne) oraz myśli o tym jak zareagują na efekty mojej pracy przełożeni i współpracownicy (lęk przed gniewem innych) iż moja praca zostanie skrytykowania, które zniechęcają do podjęcia działania ?

 

Leczyłem się na nerwice natręctw kila lat temu (Przerwałem zarówno terapie jak i branie leków obecnie staram się wrócić do obydwu od jakiegoś pół roku silne nawroty). Jakie leki pomogły na podobne objawy?

 

Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedys bardzo pomogła paroksetyna. Wyciągła mnie z nerwicy natrectw. Niestety podczas sytuacji stresowych wracała, moim błedem było tez przerywanie leków po uzyskanej poprawie, co było ogormnym błędem, gdyż choroba wracała z dużą siłą.

 

Jesli nie próbowales paroksetyny to mógłbys spróbowac tego leku lub klomipraminy i najlepiej jakbys był pod opieką lekarza który zna sie na leczeniu tej choroby, aby umiał dobrac odpowiednie leki i bys był stale pod kontrola. Bez tego i jesli sie przerywa leki, mozna stracić wszystko na co sie pracowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×