Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki a krzepnięcie krwi


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma jakieś doświadczenia pod tym względem?

nie wiem co się dzieje, nigdy czegoś takiego nie miałam:

 

otóż - co roku praktycznie choruję na zatoki. więc wszystko to już widziałam, mogłabym rzec.

i nie wiem czy to ma z tym związek, czy jednak to leki- codziennie rano, ODKĄD biorę leki (mianseryna, bromazepamum) leci mi jucha z nosa. tzn. wstaję, używam chusteczki ;) a tam krew. czasami leci.

odżywiam się tak samo jak zwykle, więc na brak witamin raczej tego zwalic nie mogę.

 

miał ktoś problemy z lekami i krzepnięciem krwi?

bo już nie wiem co to może byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, ja w początkach brania lerivonu miałam to samo, z tym że krew leciała mi z nosa ciurkiem - codziennie rano po przebudzeniu, nie mogłam jej zatamować, miałam problem z wyjściem z domu do pracy. Przeszło gdzieś po 3 tygodniach. Też wyczytałam w skutkach ubocznych o tej skazie krwotocznej i o niskim ciśnieniu krwi przy braniu lerivonu - może to z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki efekt moze wywolywac wiele czynnikow np stres. Idz do lekarza.

sęk w tym, że obecnie raczej nie mogę iść do lekarza na nfz.

agnieszka.m, ja jestem raczej niskociśnieniowcem, ale od roku (ptsd) mam ciągle wysokie.

ale widzę, że jednak to jeden ze skutków ubocznych brania Lerivonu. wcześniej rzeczywiście tak nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Z tego co wiem większośc antydepresantów zmniejsza krzepliwośc krwi. Osobiście dr mi o tym powiedział, ale i wyczytałam na swoim opakowaniu efectinu. I rzeczywiście. Zauważyłam, że przez cały okres brania efectinu miałam znacznie bardziej rozrzedzona krew - wystarczyło lekkie uderzenie, a na ciele pojawiały sie straszne siniaki:( Ale to jest skutek uboczny brania tych antydepresantów.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×