Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś ma tak jak ja?


Polanka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwice i stany depresyjne od dawna ale nie w tym sęk. Ja nawet umiem czasem sobie z tym radzic (przecierpiec te stany). Spotkalo mnie w zyciu wiele rzeczy zlych, ale tez dobrych. I obecna sytuacje zyciowa mam dosc beznadziejna nie mam pracy ani fajnych znajomych, z chlopakiem niedawno rozstalam sie po 4 latach..ale to takie sprawy z zycia.. To takie problemy zyciowe. Ale czuje ze i bez depresji i nerwicy dalej nie chcialoby mi sie zyc. Wiele przzylam, wiele sie nauczylam juz i w glowie juz przezylam wszystkie rzeczy jakie moglam. Marzenia, i pozytywne aspekty mego zycia nie ciesza mnie nawet jak "jest dobrze". Jak czuje szczescie i jak dzieje sie cos fajnego w zyciu to nawet mnie jakos nie pociesza. Jestem kompletnie dziwna. Zaczelam szukac czegos innego ale tego nie ma..nudzi mnie nawet to co jest dobre, szczescie nie cieszy, milosc nie sprawia przyjemnosci. Mysle ze nawet jak moje zycie byloby idealne bez choroby, z 1 polowka, z fajna praca, i wogole i tak nie mialabym motywacji do zycia, zycie mnie nudzi. Nie wiem czy to wina tak dlugoletniej walki i pracy nad soba, zglebiania roznej wiedzy i tej duchowej nawet to nie pomaga mimo ze wiem ze Bog jest to i tak mnie to nie cieszy. Mam wrazenie ze odkrylam juz wszystko co moglama to co moge jeszcze przezyc nie bedzie zadnym zaskoczeniem. Mam hobby ale i to mnie nie cieszy.. wszystko co dobre rowniez bo wiem co to za ucie szczescia i pozytywnosci ale Boże nawet tego nie chce...nie chce niczego i zyje po to zeby zyc i wszystko robie po to zeby robic. Jak chce cos zrobic, osiagnac i udaje mi sie to to nie czuje nic. Nie znam uczucia satysfakcji i docenienie siebie bo trwa chwilke pozniej znow to samo. Czyli taki bezsens. Ale sens tez nie jeste dla mnie sensem. Czy naprawde warto sie zabic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×