Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjawiska paranormalne


White Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem za tym, zeby ten temat znajdowal sie w tym dziale, ale mam swiadomosc, ze predzej czy pozniej wlasnie tu zostanie przeniesiony. Powiedzmy wiec, ze jest to forma kompromisu.

 

Uwazam, ze w przeczuciach, o jakich nadmienie istnieje chocby ziarno prawdy.

 

A wiec.. ..Nie moge przestac wierzyc w klatwy, ktore mne przesladuja. Boje sie takze, ze mysli, ktore ludzie mysla, lacznie z tymi "wychodzacymi" ode mnnie przyciagaja wlasna tresc, podobnie, jak slowa roztaczaja wokol siebie energie, ktora powraca wraz z desygnatem.

 

Nie wydaje mi sie, zeby to byly urojenia.

 

Boje sie, ze kreuje swoja przyszlosc przez niewlasciwe ustawienia mysli, przez pozwolenie na zaprzatniecie glowy ich znaczeniem. Doswiadczam zatem poczucia winy.

 

Czy ktos moze sie wypowiedziec w tej sprawie? Ktos, kto wie cos o klatwach? O przyciaganiu? O przeczuciach i snach proroczych?

 

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie, ze kreuje swoja przyszlosc przez niewlasciwe ustawienia mysli, przez pozwolenie na zaprzatniecie glowy ich znaczeniem. Doswiadczam zatem poczucia winy.

 

 

Słyszałeś o samospełniającej się przepowiedni???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White Rabbit, to jest bardzo nieciekawa sprawa, też to miałem i ciągle starałem się kontrolować swoje myśli, moja psychika stała się polem walki, negatywnych myśli i rytuałów odczyniających, zatraciłem swobode myślenia.

 

poczytałem kilka naukowych książek przeczących temu zjawisku i włożyłem dużo pracy by się tego pozbyć.

leki nie pomagały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White Rabbit, nie nie. To że obserwujesz te negatywne sytuacje to fakt, tylko że psychika po kilku takich akcjach przyzwyczaja się do negatywnych sytuacji, i moim zdaniem motoryczno-psychiczne działanie Twojej osoby niejako ściąga na siebie dalsze takie sytuacje. A tak ogólnie to większość ludzi ma pecha, ja też, kiedyś też myślałem że mam mega pecha i że to fatum, ale tak na prawde mam sporo farta w kontekscie innych ludzi, którzy mają wchuj przejebane. Spójrz od innej strony na swoje życie i wtedy obiektywnie określ co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, rozumiem. Ale pech z ostatnich miesiecy jest niezaprzeczalny. Po prostu taka "złośliwa" konstelacja rozwoju wypadków..?.. Nie wiem. Naprawde nie wiem.

 

jetodik, dokladnie tak, haha, cale dziecinswto odczynialam. Tylko mi sie wydaje, ze istnieje jednak telepatia, ze istnieja niepoznawalne na razie energie. Doswiadczalam tego wielokrotnie - zawsze w dwoch sytuacjach - w "szczytowych stanach swiadomosci" - np. w atakach paniki, w nasileniu urojen (sic!) i w zupelnym wyciszeniu, czystosci umyslu - tutaj najczesciej pojawialy sie przeczucia, ktore pokrywaly sie rzeczywistoscia. nie wiem, jak je wytlumaczyc..

 

Podrzucisz mi tytuly tych ksiazek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White Rabbit, heh też tak ma, tylko akurat u mnie to tak wygląda, że jak myślę negatywnie - to zawsze jest na odwrót ;) Tak mam od małego dziecka zawsze uważałam, że moje myśli mają jakąś siłę sprawczą, bo moje myślenie na odwrót się prawie zawsze sprawdza ;) Heh o klątwach też czasem myślę, że istnieją :P Szczerze akurat w takim sposobie myślenia nie szukałabym żadnej patologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys taki sen . Siedzę sobie przed telewizorem , a tu leci losowanie Lotto. I wpadaja liczby . Zaraz sie przebudziłem i na bank zapamiętałem tylko 3 z nich , reszty ( pozostałych 3 nie bylem pewien ) .Wysłałem 6 zakladów z tymi 3 liczbami pewnymi , a resztę dokoptowałem tak bardziej przypuszczalnie ,że to były te liczby . Po losowaniu idę do kolektury , a tak sześć trójek ( te co byłem pewien ) i TYLKO 6 TRÓJEK . KUŻWA, czemy nie zapamiętałem wszystkich liczb , byloby 6 Szóstek , a dzis pewnie jeżdziłbym najniowszym mercem i ...

Miałem tez inny sen proroczy ,dwa dni po ostrej imprezie z LSD , czekam na jego spełnienie , bo na 10000 % sie spełni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sny to i ja mam :). Tylko bardziej symbolicznie. To jest, śniły mi się raz w różnej postaci. Szedłem na pociąg, który odjeżdżał o godzinie takiej i takiej oraz kupiłem bilet za tyle i tyle. Zapamiętałem wszystkie liczby, a było i łącznie sześć. Wykreśliłem je w lotku. Milionów niestety nie wygrałem, ale trójka o dziwo była :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec.. ..Nie moge przestac wierzyc w klatwy, ktore mne przesladuja. Boje sie takze, ze mysli, ktore ludzie mysla, lacznie z tymi "wychodzacymi" ode mnnie przyciagaja wlasna tresc, podobnie, jak slowa roztaczaja wokol siebie energie, ktora powraca wraz z desygnatem.

 

A znasz może treść tych klątw i wiesz przez kogo zostały rzucone?

Od klątw mozna się uwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,że ten Malezyjski samolot co zniknął to przepadłw innym wymiarze ( wpadł w Tunel Czasoprzestrzenny ) i teraz koczuje w latach przeszłych a nawet wiekach przeszłych . Były juz takie odosobnione przypadki ( nie chodzi o Trójkąt Berm.)

Taka sama myśl mi się nasunęła jak zaczęli o tym w mediach trąbić.Ja niby uważam się za racjonalistę ale akurat istnienie ufo czy innych cywilizacji jest wg mnie daleko bardziej prawdopodobne niz te wszystkie religie z ich bogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos , moja Baba mi tu teraz mówi ,że przeczytała( ciekawe gdzie :lol: )iż samolot ten wióżł kilka ton zlota , go porwali . Mówie jej , Kobieto uspokuj się , nie wszystko złoto co się świeci , kto by tam Pasażerem złoto przewoził , a oNa swoje . OT Baby niepojętne ! ;) , czaszki ciasne :lol:, włosy długie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec.. ..Nie moge przestac wierzyc w klatwy, ktore mne przesladuja. Boje sie takze, ze mysli, ktore ludzie mysla, lacznie z tymi "wychodzacymi" ode mnnie przyciagaja wlasna tresc, podobnie, jak slowa roztaczaja wokol siebie energie, ktora powraca wraz z desygnatem.

Ja też wierzę w klątwy.I podobne mam zdanie z tymi myślami. Mam nawet z tego powodu wyrzuty sumienia bo kiedyś o czymś bardzo myślałam (złym) i to się wydarzyło na prawdę. :oops:Tylko się ze mnie nie śmiejcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Spokojnie, to nie działa. Co roku dostaję życzenia "wszystkiego najlepszego" i wcale się nie spełnia :P

Mi te wszystkiego najlepszego też się nie sprawdza, inaczej tu by mnie nie było. Ale ciągle słyszałam,że jak w coś bardzo się wierzy i bardzo się chce to...a ja chciałam,życzyłam a potem się okazało prawdą. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×