Skocz do zawartości
Nerwica.com

No, cześć ;)


Observer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Mam 19 lat a moje imię to Oliwier.

Sam mam problemy, ale na razie wydają się one do rozwiązania prze ze mnie, w końcu jestem młody. Jak w moim nicku, jestem typem obserwatora oraz racjonalisty. Obserwuję ludzi i staram się uczyć na cudzych błędach. Być może dla tego jestem dość inteligentny jak na swój wiek. A może to tylko rozdmuchane ego :D .

Ostatnio zauważyłem, iż pewna osoba zachowuje się dość dziwnie, nienaturalnie. Czegoś jej brakuje ? Ma jakieś problemy ?

Wydaje mi się że nie ma osoby z którą mogła by o tym pomówić. Tak, to kobieta. Chcę napisać o tym więcej w innym temacie i zrozumieć zachowanie tej osoby (na początek, potem zobaczymy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Observer:)

Podziwiam twoje bardzo pozytywne podejście do rowiązywania problemów co mnie bardzo cieszy, nic tylko brać przykład :great: Super,że nie oceniasz dziwnych zachowań ludzi z góry tylko próbójesz się w czuć w sytuacje drugiego człowieka i go zrozumieć,,szkoda,że jest tak mało ludzi z taką dóżą ilością empati :( Ciesze się,że tu jestes zalogowany i moge do ciebie pisać :D

Miłego obserwowania i wyciagania ciekawych wniosków z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może w pewnym stopniu jestem humanistą. "Humanista" ma wiele definicji. Mój charakter pasuje do kilku z nich.

 

Co do drugiego pytania to myślę że jest to ok. 75%. Co mnie do tego skłania? Myślę że ciekawość oraz zainteresowanie daną osobą a także poczucie sympatii do niej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×