Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kilka słów o mnie.


tomek92

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Przeglądałem to forum od pewnego czasu i chociaż pisanie o sobie przychodzi mi z trudem, postanowiłem założyć tutaj konto. Przychodzę z obawą ale też z nadzieją, przecież na pewno są tutaj osoby, które zmagają się z tymi samymi problemami co ja, a od pewnego czasu jestem skłonny chwytać się wszystkiego co mogłoby pomóc. Jeśli choć trochę mam poczuć się lepiej pisząc tutaj, lub jeśli ktokolwiek mógłby lepiej poczuć się poznając moją historię to wierzę, że lepiej spróbować niż rozmyślać co by było gdybym założył tutaj profil.

Teraz do rzeczy. Nazywam się Tomek, mam 21 lat i jestem studentem. Choć moja sytuacja życiowa nie jest trudna i wiem, że właściwie nie mam na co narzekać, to każdego dnia zmagam się z jednym problemem, który potrafi zepsuć wszystko, a mianowicie od prawie 4 lat walczę z nerwicą. Przeważają u mnie zaburzenia hipochondryczne. Nie będę się rozpisywał na temat objawów, na pewno każdy z was wie jak to wygląda. Chyba tyle o mnie na razie wystarczy.

Cieszę się, że ten pierwszy krok tu na forum jest już za mną. Witam Was i życzę miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×