Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich.


Bongii

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, zarejestrowalem sie tutaj poniewaz mam od jakiegos czasu problem, rozne leki I czuje ze zaczynam sie zamykac we wlasnym swiecie ( w glowie ) szcerze mowiac zarejestrowalem sie tutaj po to by znalesc kogos ktos ma podobny problem I chetnie by porozmawial... Moj problem polega na tym ze: Od dziecinstwa wychowywalem sie w ciezkiej patologi... Z kryminalista z 28-letnim starzem... Ciezka przemoc, I terror psychiczny, przez to nie skonczylem zadnej szkoly, zatrzymalem sie w gimnazjum ( nie bez powodu) mialem dosc rowiesnikow ktorzy mi dokuczali, ze jestem biedy itp... Co prawda pracuje jako spawacz, zarabiam dosc niezle, mieszkam sam I to mnie wykancza, nie dawno moja dziewczyna mnie zostawila co najgorsze z moim synem uciekla za granice do ojca ;( zostalem sam jak palec I momentami popadam w frustracje I mam ochote sobie zrobic krzywde. Ale staram sie zachowac zdrowy rozsadek przez moja dziewczyne jakies pol roku temu stracilem wszystkich znajomych, I chodze tylko do pracy I potem siedze w domu, choc ostatnio olewam tez I prace bo mam dosc momentami wszystkiego, nie jestem pewny czy tak dalej dam rade wytrzymac, mysle ze brakuje mi kogos z kim moglbym gdzies wyjsc porozmawiac isc do kina czy cos... Bo o mojej dziewczynie moge zapomniec, bo wiem ze juz jej nie zobacze a gdy mysle o synie serce mi peka w pol. Tak na marginesie mam na imie Damian I mam 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×