Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brry!


Lilana

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam do Was dołączyć, bo uznałam, że fajnie będzie uczestniczyć w forum, gdzie ludzie borykają się z podobnymi problemami co ja. Jakoś tak raźniej. Poczytałam sobie trochę Was i postanowiłam zostać i dlatego witam się serdecznie z wszystkimi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bigfish, a jaki jest limit czasowy zakwaterowania? :P

 

Lady_B, wiosen mam 23 sztuki, paradoksalnie dużo się śmieję (instynkt samozachowawczy :P), lubię książki jako obiekt dekorujący mój pokój w dużych ilościach oraz obiekt, który można z przyjemnością przeczytać :P Bardzo często zdarza mi się trwonić czas na gry (mój komp nie musi za mną długo tęsknić) :P. Studiuję anglistykę (kierunek niepraktyczny chyba, ale jakże zacny^^), w moim sercu jest dużo miejsca na koty. :P Niestety nie zbieram motyli ani nie skaczę na bungee ale chyba jakoś można mi to wybaczyć :P A jeśli chodzi o moje poplątania wewnętrzne, to pewnie wyjdą przy okazji, powitania powinny być pozytywne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta, która lubi RPG? Toż to jakaś niebywała rzadkość. Anomalia wręcz bym rzekł. :shock:

Przecież nikt nie powiedział, że jestem normalna. :D A tak serio, zaczęło mi się od World of Warcraft, a potem zainteresowały mnie inne gry związane z mordowaniem i fabułą. :P

 

Lady_B, ja też grałam w to kiedyś sporo, głównie z powodu ogromnej przyjemności jaką sprawiało mi rozstawianie mebli. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×