Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


kamyczek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

bardzo się cieszę, ze udało mi się znaleźć to forum, bo wiem że nie jestem sama "dziwadłem" - za które wiem, ze część osób mnie uważa.

Ze zdiagnozowaną nerwicą żyję już ponad 20 lat i jakoś żyję, co sami wiecie nie jest łatwe z tym wszystkim tikaniem. W moim przypadku są to skurcze ramion, mruganie, drżenie rąk, nóg, kołatanie serca, kiwanie nogami, podnoszenie czoła, machanie głową i bóle brzucha. Generalnie opisali mnie jako lżejszą postać zespołu Tourett'a plus dość dużą depresję i dali Zoloft a w ciężkich sytuacjach życiowych Clonazepamum TZF.

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko

 

Kamyczek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamyczek77, Witamy :)

20 lat to długi staż, napisz jak sobie radzisz z nerwicą na codzień.

Pozdrawiam:)

 

 

wiesz, generalnie o ile są to same tiki, to już się przyzwyczaiłam i nie zwracałam na nie uwagi. Kiedyś brałam jakieś psychotropy,ale to było dawno. Teraz biorę od ponad miesiąca wspomniany zolof, ale poprawy nie zauważyłam. Znowu po clonazepamum mam reakcje odwrotną i dostaję power'u, nosi mnie i jestem jak pijana.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamyczek77, Witamy :)

20 lat to długi staż, napisz jak sobie radzisz z nerwicą na codzień.

Pozdrawiam:)

 

 

wiesz, generalnie o ile są to same tiki, to już się przyzwyczaiłam i nie zwracałam na nie uwagi. Kiedyś brałam jakieś psychotropy,ale to było dawno. Teraz biorę od ponad miesiąca wspomniany zolof, ale poprawy nie zauważyłam. Znowu po clonazepamum mam reakcje odwrotną i dostaję power'u, nosi mnie i jestem jak pijana.

Pozdrawiam

 

witaj :D

 

a próbowałas kiedyś psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×