Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, nie ukrywajac, nie jestem zado...


Artistan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie ukrywajac, nie jestem zadowolony z pobytu na tym forum, zapewne jak kazdy tu obecny, jest to chyba jedno z nielicznych popularnych forum, z ktorym nie chcialbym miec zwiazku. Ale jednak zycie jest zycie. Od paru lat odczuwam klocie w klatce piersiowej, nasila sie to przy wiekszym wdechu albo glebokim wydechu, kolatanie serca zdazylo mi sie tylko 3 razy, nadmierne pocenie sie dloni i stop. Ale dopiero niedawno zaczelo sie dziac cos dziwnego. W szkole na lekcjach zdazylo mi sie "odplynac", czulem sie jakby umysl odrywal sie od ciala, mialem swiadomosc tego co sie dzieje, a raczej strach, ze nie moge kontrolowac ciala w pelni. Wtedy gwaltownie wstawalem i szukalem jakiegos impulsu zewnetrznego, ktory by skupil moja uwage. Ostatnio odczuwam cos jakby cieplo idace od tylu glowy, w dol ciala, czuje jak przechodzi przez rece, dlonie, stopy, cierpna mi wargi, bezwlad totalny mnie ogarnia, zamroczenie, i co najgorsze wlasnie to ten strach, co sie dzieje. ale wlasnie za kazdym razem jak to sie dzieje to czuje cos dziwnego z tylu glowy (w potylicy) i w gornej czesci karku, a gdy juz sie to zaczyna to tak samo jak poprzednio, szybko szukam czegos co skupi moja uwage, co mnie zainteresuje. pale papierosy, lubie czasem sie napic. A no i moj wiek to 20 lat. i teraz nie wiem, czy isc do lekarza ktory wypisze mi jakies tabletki (a tego bym nie chcial), czy moze jakas terapia u psychologa czy kogos w podobnym fachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego:

Witam, nie ukrywajac, nie jestem zadowolony z pobytu na tym forum, zapewne jak kazdy tu obecny, jest to chyba jedno z nielicznych popularnych forum, z ktorym nie chcialbym miec zwiazku.

Na tym powinna się chyba skończyć wypowiedź, jeżeli faktycznie nie lubisz ludzi z naszego forum. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ukrywajac, nie jestem zadowolony z pobytu na tym forum,
Dlaczego? Śmierdzi Ci tu coś?
zapewne jak kazdy tu obecny,
Mi tam jest fajnie, nic mi nie śmierdzi :P
jest to chyba jedno z nielicznych popularnych forum, z ktorym nie chcialbym miec zwiazku.
No ale dlaczego? Byłeś tu juz kiedys oficjalnie i sie poparzyłeś?
pale papierosy, lubie czasem sie napic.
Dla jednego "czasem" oznacza raz na miesiąc, dla innego 4 razy w tygodniu. Jeden pali papierosy w ilosci 3 paczki dziennie, a inny 2 papierosy po sniadaniu i kolacji..
czy isc do lekarza ktory wypisze mi jakies tabletki (a tego bym nie chcial),
Idz do zwyklego ogólnego, moze zadnych tabletek nie bedzie. Moze sie skonczy na skierowaniu do neurologa, laryngologa albo psychiatry. Poza tym tabletki są cacy :P
czy moze jakas terapia u psychologa czy kogos w podobnym fachu.
Szamana? Bioenergoterapeuty? Wróżki? Kręgarza? Maga? Proboszcza, egzorcysty? Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumieliscie Panowie, mialem na mysli to co napisala Śmiertelniczka. Ze na tym forum sa osoby z problemami, nic mi tu nie "smierdzi" ani nic w tym stylu. Ale ja osobiscie wolalbym nie miec tych problemow, i nie zagladam tutaj dla przyjemnosci. Moze z czasem bede patrzyl na to wszystko tak jak wy. nie wiem. Mam nadzieje ze sprostowalem to co zle odczytaliscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - w pierwszej kolejności przydałoby się iść do lekarza rodzinnego, a ten Ci wypisze jakieś leki ewentualnie skierowanie. A co do psychiatry - akurat do tego lekarza nie trzeba mieć skierowania:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Przepraszam, ale chyba trochę przesadzasz... Wszakże to nie forum wyjętych spod prawa, tylko normalnych, wartościowych ludzi. Więc zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. A tak wogóle witaj na forum. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. chwile czasu zajelo mi ustalenie tego, czym sa te moje "odloty". a jest to "Zespół lęku napadowego", i nie dowiedzialem sie tego od lekarzy. przez pare dni bralem hydroxyzyne, ale otumaniala mnie. nie chce pchac sie w psychotropy, ale momentami sil juz brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×