Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich bardzo serdecznie


markus2000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jestem Markus2000, mam 37 lat , od trzech lat walczę z nerwicą utajoną . Jak dotąd nieskutecznie bo ciągle ją mam, podobno sama przyszła to sama pójdzie, tylko nie wiadomo kiedy. Zapisałem się na forum , bo coś takiego jest bardzo potrzebne i nie tylko poprzez wymianę wiedzy na temat leków, chorób i ich objawów ale również o to, że nasze choroby nie dotykają tylko nas i jest nas całkiem spora grupa. Poprzez wymianę udczuć, wiedzy z własnych doświadczeń możemy sobie pomóc. Pozdrawiam wszystkich. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Krysiunia!

Taką postać nerwicy nazwała moja Pani neurolog. Pewnego pięknego dnia mój mózg wymyślił sobie chorobę sercową. Kołatanie, przeskakiwanie, serce jakby chciało wyskoczyć albo w pewnym momencie jakby stawało i znowu z furią szalało po całej klatce piersiowej. Po wykonaniu szeregu badań " sercowych" okazało się, że serce jest ok. Potem zaczęły się objawy tarczycowe - badania ok. Potem krtań, płuca itak dalej. W tej chwili dolegliwosci występują z "każdej działki " mojego organizmu po trochu. Coś moim półkulom mózgowym się ubzdurało i zabawiają się wymyślając jakąś chorobę tyle tylko, że ich objawy są bardzo realistyczne i bardzo męczące w normalnym funkcjonowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie Jestem Magda mam 23 lata jestem z Poznania . Od 5 lat cierpie na depresje biochemiczna, walcze sama boje sie isc gdziekolwiek, do jakiegokolwiek specjalisty bo wiem ze mienie dokladnie 7 dni- czasami 8 i wszystko wraca do normy . Weszlam tu zupelnie przypadkiem ale po zapoznaniu sie z forum bardzo sie ciesze ze tu trafiam :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dokładnie wczoraj postanowiłem poszukac jakiegoś forum na temat mioch dolegliwości. Mam 22 lata i od około roku cierpie na różnego typu duszności. Nie byłem z tym nigdy u lekarza ale wydaje mi sie że mam nerwice (chociaż trudno mi w to uwierzyć bo przecież z jakiego powodu miał by ją mieć?) Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Frozen, witaj. Tak, przyczyna zawsze jest ale często samemu nie da się jej dostrzec dlatego potrzebna jest pomoc specjalisty do którego radzę Ci się udać szybciutko ;) Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×