Skocz do zawartości
Nerwica.com

bezsennosc


gerberka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,czesc

Czytam ,czytam i mysle jak poradzic sobie ze soba . Cierpie na bezsennosc, chodze do psychiatry ,psychologa ,polykam ogromna ilosc tabletek i nie spie ,nie spie .jak z tym walczyc doradzcie mi .prosze , Takie fajne posty tu czytam tez chcialabym byc zdrow i wreszcie spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklankę ciepłego mleka radzę wypić przed snem, wziąć letni prysznic, potem mokry hop do łóżka.

No mleczko faktycznie czasem pomaga, ja jeszcze piłem przed snem meliskę ;).

Nie przespać jednej nocy, odpisać na listy, to potem drugiej nocy na pewno się zaśnie. :lol:

Tu bym się nie zgodził, mi często zdarzało się zarywać dwie nocki pod rząd z powodu bezsenności.

 

madzia26, ale naprawdę trudno się nie wkurzać jak po raz kolejny nie potrafi się zasnąć. A wieczorny spacer jak najbardziej, ze zmęczeniem się jest różnie. Mnie się zdarzało mimo wymęczenia nie zasypiąć, co skutkowało tym, że na następny dzień byłem w strasznym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć gerberka, miło Cię poznać. Zastanawiam się, co Ci psychologowie i psychiatrzy, do których uczęszczasz sądzą o Twojej bezsenności :?: I czy nie leki przypadkiem tu mieszają :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×