Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej:) hej:)


keram

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec zaczne moze od tego, ze juz tu kiedys byłem, a mianowicie ok 3 lat temu, i to zaczeło sie mniej wiecej w tym samym okresie roku,(to chyba jakis specjalny okres), nie wiem czy mam nerwice, depresje, bo nie by lem u lekarza i tego nie zdiagnozował, chodziłem jedynie do neurochirurga. no ale systematycznie udawało mi sie z tego wydostawac, i w pewnym momencie było juz naprawde ok, tak ze przestałem tu zagladac. no ale wydaje mi sie ze to spowrotem wróciło. a najwiekszym impulsem który polepszył moje samopoczucie , przynajmniej tak było w moim przypadku, były zmiany, a mianowicie porzucenie wszystkiegoi wyjazd do Angli na farme do pracy. tam wreszcie czułem sie noralnie(zapomniałem o wszystkich o wszystkim a nawet choroba przestała dawac znaki o sobie:).no ale musiałem tu wracac i wszystko wróciło:9 obecnie jednak koncze studia, ciezko ale koncze:)to tak w skrócie z czasem moze sie rozpisze:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keram a jakie masz objawy, że twierdzisz, że cierpisz na depresje czy nerwicę :?: I w jaki sposób (poza wyjazdem) udało Ci się wcześniej :?: Zastanawiam się też czy coś się podziało (np. przestało Ci się układać w Angli) skoro znowu źle się czujesz :?: Bo mi to wygląda na ucieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

objawy to tak jak tu już wszystkie były wymienianetzn, leki przed wszelakiego rodzaju srodkami lokomocji, a w szczególnosci zatłoczonymi autobusami mpk,pozatym te omdleia w strsujacych sytuacjach, pozatym bole w okolicach szyi i kregosłupa, problemy z esnem itp, mozna by je tu wymieniac długo::) po zatym ogolne znudzenie do życia:(

 

no wczesniej trwało to bardzo długo- była to porostu systematyczna walka z samym soba ze tak powiem, bardzo mozolna ale przynioszaca efekty, czasami ze tak powiem porywałem sie z motyka na ksiezyc:(czy słonce) robiłem wszystko na przekór horobie ,przynajmniej próbowałem, choc nie zawsze sie udawało.wynikało to głownie z mojej siły woli, kta w tej chorobei wydaj mi sie ze jest bardzo wazna tka samo jak upór. a i nie wspomniałem ze chodiłem do neurologa, i przepisywął mi jakies srodki.

 

podczas wyjazdu było wszystko ok gdzyz w czasie pracy zapominałem o wsztstkim, a ww szegolnosci o tej chorobie, bo gdy sie o niej musli to własnei ona powoduje najmniej pozadane efekty:/

 

a i z dala od wszystkiego , miałem o wiele lepsze samo poczucie.

no al eniestety musiałem wracac gdzyz był to kontrakt na sezon, no a ja jeszcze byłem w trakcie studiów na 3 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×