Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez high 18 wrz 2015, 13:42
Hej wszystkim !
Jestem zmuszony pisać z komórki z czego nie jestem zadowolony ;/ w nocy kabel z laptopa spowodował spowodował spięcie i wywalił korki na całe mieszkanie. ..
Zrobiłem sobie lipowa herbatę z miodem i febrisan, leżę w łóżku i się kuruję
platek rozy, Ty to masz przeżycia ;)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 wrz 2015, 13:48
Hej ;) witajcie piątkowo :papa:

A ja jestem po testowaniu różnych antywirusów i jak na razie mam ESET Smart Security :smile: Najbardziej mi pasuje.

Trochę się zapuściłem w spamowaniu :smile:
®

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2015, 14:09
kosmostrada, Kochana :******** jaki notes chcesz kupic? A na kawke dz , idz to pomaga sie wyciszyc taka mala radosc:) U mnie sie pochmuralo wlasnie a ja coz , skopana psychicznie jestem przez te przezycia i mnie dorwalo odrealnienie i lęki w sklepie.Kupilam jednak wsio i poszlam jeszcze do spoldzielni skarge zlożyć na tych studentow bo ostatnio znow imprezuja i tak dzis do 4 nie spalam.

Musze odpoczac , nie wiem skad brac sily na mierzenie sie z zyciem gdy ja mam zawsze pod gore???! :bezradny: :why: Teraz mnie lęki potrzymaja zas jakis czas.

Jesli idzie o ten staz to bede wiedziala w pon wiecej , niby mialam miec od 2 padziernika szkolenia, jak bedzie nie wiem ale juz jestem sceptycznie nastawiona.
Tyle ze z dwojka nalezy mi sie kazda oferta pracy z UP, wiec w razie czego lepiej ze dwojke wywalczylam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez khaleesi 18 wrz 2015, 14:26
platek rozy, no ale skoro są trzy profile 1 miałaś dwójka daje Ci prawo do stażu i ofert wszystkich to jest bardzo dobrze. A jaki jest 3 profil?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2015, 14:39
khaleesi, 3 profil to ludzie wykluczeni spolecznie czyli np ludzie ktorzy nie chca pracowac i nie chca pracy szukac , nie chca wrocic w zaden sposb na rynek pracy , chca tylko ubezpieczenie z UP .Tacy ktorzy zyja za kase z Mops , bardzo czesto ludzie z rodzin patologicznych.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2015, 14:55
DarkMaster, Jak mogłeś w ogóle pomyślec, że niuniek futrzak się nie doczekał... :time: Oczywiście że z nim spacerowałam, godzinka przepisowa była, idealna dla krótkich nóżek i słabego serducha. Nawet poszliśmy odwiedzic jego ukochaną owczarzycę. ;)

platek rozy, No to ciekawam, co się okaże w poniedziałek. Wiesz, że uporczywie trzymam kciuki. Odpocznij po tej walce, jakąś nagródkę sobie zrób.
Notes na sprężynie, taki z twardymi czarnymi kartkami.

high, Oj bidulku, niestety sezon przeziębieniowy się zaczął. Szybkiego powrotu do zdrówka życzę!!!

JERZY62, Tak walczysz z wirusami, że czasu dla nas nie masz. :nono: ;)

A ja plana zrealizowałam. Zakupy zrobione na batatowe ciasto, pasztet z cukinii i obiad. Posiedziałam na słoneczku sama ze sobą, popisałam, herbatkę wypiłam ( mam dziś herzklekot, więc kawę sobie darowałam). Spontanicznie zobaczyłam się z koleżanką na papieroska. I kupiłam notes! :yeah:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez ego 18 wrz 2015, 15:01
platek rozy napisał(a):khaleesi, 3 profil to ludzie wykluczeni spolecznie czyli np ludzie ktorzy nie chca pracowac i nie chca pracy szukac , nie chca wrocic w zaden sposb na rynek pracy , chca tylko ubezpieczenie z UP .Tacy ktorzy zyja za kase z Mops , bardzo czesto ludzie z rodzin patologicznych.
O, to ja jestem kategoria cztery: nie pracuje, pracy nie szuka i nie chce ubezpieczenia z UP ani kasy z MOPS. :)
ego

Spamowa wyspa

przez high 18 wrz 2015, 15:03
JERZY62, mam ten sam antywirus ;)
kosmostrada, dzięki ;)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez cheiloskopia 18 wrz 2015, 15:10
ego napisał(a):
platek rozy napisał(a):khaleesi, 3 profil to ludzie wykluczeni spolecznie czyli np ludzie ktorzy nie chca pracowac i nie chca pracy szukac , nie chca wrocic w zaden sposb na rynek pracy , chca tylko ubezpieczenie z UP .Tacy ktorzy zyja za kase z Mops , bardzo czesto ludzie z rodzin patologicznych.
O, to ja jestem kategoria cztery: nie pracuje, pracy nie szuka i nie chce ubezpieczenia z UP ani kasy z MOPS. :)

A ja jeszcze inaczej: pracuję, szukam drugiej pracy, a jednocześnie chcę ubezpieczenie i zasiłek z UP ;) Ostatnio się tak udało ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2015, 15:15
kosmostrada, to pokaz foteczke notesu jak nabedziesz. Czuje ze lapie depresje... jak tu zyc mi powiedzcie jak ma sie mozg ktory po kazdym stresie mnie wpedza w doly i lęki. Normalnie juz nie czuje sie po tytulem "ja mam sile , ja mam moc" teraz sie czuje "nie poradze sobie , nie chce wychodzic do swiata" :zonk: :zonk: :zonk:

ego, jak tylko masz taka mozliwosc ... ;) ja chce znow byc czynna zawodowo no i spolecznie tez bo choroba mnie na ponad dwa lata wywalila poza nawias.

cheiloskopia, to moze jakos szczesliwe se uda i drugi;)

Spamowa wyspa

przez ego 18 wrz 2015, 15:20
cheiloskopia, dobre :mrgreen:

platek rozy 2 lata to i tak cienko, mnie już na ponad dziesięć , ale nadal nie wiem co. ;)
ego

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2015, 15:24
ego, dla mnie te dwa lata to bardzo dlugo , wprawdzie 1 epizod mialam jak skonczylam 17 lat ale wtedy uporalam sie z nim w rok i byl dlugo , dlugo spokoj a teraz cholerstwo jak zlapalo tak trzyma.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 18 wrz 2015, 15:49
Hej misiaki :)

platek rozy, bardzo szkoda że nie potrafisz się tak w pełni cieszyć sukcesem ale my tu wszyscy pewnie jesteśmy pod wrażeniem Twojej walki! ;) Naprawdę, byłaś niesamowita. Strasznie się cieszę że udało się dopiąć swego, oczywiście wkurza cała sytuacja i organizacja urzędu, no ale kurde, dałaś radę :) podpłynęłaś po prąd :) spróbuj poczuć radość chociaż przez chwilkę :)
kosmostrada, batatowe ciasto? a cóż to za wynalazek?
high, też nie znoszę pisać z komórki, współczuję :(

Ja już cieszę się weekendem, wciąż mi smutno, ale zdecydowanie lepiej sobie radzę z emocjami. Właśnie zrobiłam bogaty w warzywa obiad, jeszcze obgadam z kumpelą prezentację i można zacząć się obijać ^^
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2015, 16:15
DarkMaster napisał(a):nieboszczyk, zostało Ci ostatnie ostrzeżenie... nudzi Ci się?

to chyba spamowa wyspa nie?mam dostać bana za spamowanie w tym wątku?mądry jesteś?

Sortuj wg