Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 02 lis 2014, 23:36
Atmosfera jest spoks Po prostu mam wrażenie, że Loopy'ego niespecjalnie na forum lubią i nie raz wprost się z niego napieprzają A tak naprawdę to nikt kolesia bliżej nie zna ...

Oh, juz rozumiem porownanie w takim razie :)

Oczywiście ... dziwactwa to na spamowej na porządku dziennym Normalny nie ma tu czego szukać

Normalnym dawno mnie nikt nie nazwal ;) Chociaz, jak teraz o tym mysle, gdyby ktos to zrobil to nie odebralbym tego jako komplement ;)

dobranoc w kazdym razie ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 lis 2014, 23:37
Arasha napisał(a):tosia_j Czemu na szczęście ?

Nie wiem. Ale mowi dobranoc
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lis 2014, 23:41
Arasha, no cóż, stanowimy pewną społecznośc , a w każdej społeczności panują pewne niezmienne reguły i pewne niezmienne postaci. Są tu różne frakcje, są prowodyrzy, i pomniejsze gwiazdy itp itd, pole do popisu dla socjologa. I w każdej społeczności musi też się znaleźc tzw. wioskowy głupek, czyli uważana za nieszkodliwą osoba, którą się traktuje z przymrużeniem oka i oficjalnie się z niej naśmiewa.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 02 lis 2014, 23:42
na szczescie ilicz zwial sam z siebie :)

Badz asocjalny. W celu samopomocy zarejestruj sie na forum dla ludzi z problemami psychicznymi i zaburzeniami osobowosci. Zostan potepiony i tam :D

Spamowa wyspa

przez Arasha 02 lis 2014, 23:42
Iwaniczu Ja się za normalną także nie uważam, a do Ciebie nic nie mam ;) , chętnie poznamy bliżej, jeżeli nas jeszcze kiedyś zaszczycisz swą obecnością ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lis 2014, 23:43
Iwan Iljicz, niepotrzebnie bierzesz wszystko do siebie. Jak mówiłam tu są lużne tematycznie konwersacje. Może się przyzwyczaisz... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 lis 2014, 23:47
Alescie mu objasniły :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Arasha 02 lis 2014, 23:48
kosmostrada napisał(a):Arasha, no cóż, stanowimy pewną społecznośc , a w każdej społeczności panują pewne niezmienne reguły i pewne niezmienne postaci. Są tu różne frakcje, są prowodyrzy, i pomniejsze gwiazdy itp itd, pole do popisu dla socjologa. I w każdej społeczności musi też się znaleźc tzw. wioskowy głupek, czyli uważana za nieszkodliwą osoba, którą się traktuje z przymrużeniem oka i oficjalnie się z niej naśmiewa.

Tak kosmo, ale po pierwsze to są bardzo brutalne reguły, a po drugie ... nawet ten "wiejski głupek" coś czuje i dlatego nie powinno dawać się mu odczuć, że jest inny. Sama z reala dobrze wiem, jak boli odrzucenie, dlatego tak się m.in. uczepiłam tego forum. Pozwólmy każdemu być sobą i przynajmniej tutaj móc zaznać odrobinę ciepła i akceptacji ;) Ja sobie to np. postawiłam za punkt honoru - być dla innych taką, jakimi dla mnie nie byli prawdziwi ludzie :idea:
Ostatnio edytowano 02 lis 2014, 23:51 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 02 lis 2014, 23:51
Bynajmniej nie biore do siebie- zarejestrowalem sie tu w konkretnym celu, szukam pewnych informacji, nie mam zamiaru rezygnowac.

Zdumiewa mnie cos innego- mialem konta i udzielalem sie na wielu forach, na kazdym pojawia sie taka sama gama uzytkownikow. Natomiast na forum dla ludzi z okreslonymi problemami, spodziewalem sie troche innej reakcji niz "na szczescie sie zwinal" po wymianie kilku postow.

Nie, zebym byl przeciwnikiem otwartej niecheci- przeciwnie, trzeba miec jaja zeby otwarta niechec okazac. Moze anonimowo w internecie mniejsze, niz na zywo, ale jednak. Tylko ze, spodziewalem sie na tym forum raczej pewnej dozy zrozumienia i wsparcia wzajemnego, tym bardziej ze skoro tu jestesmy to wszyscy mamy bardziej lub mniej podobne problemy.

Nie wiem czy ktos czytal moje powitanie- oprocz osobowsic schizoidalnej, chorowalem na depresje, powiedzmy ze moje poczucie wlasnej wartosic nie nalezy do najwyzszych, opowiesci o rozmaitych zenujacych sytuacjach ktore mnie spotykaja, doprawione humorem i byc moze nonszalancja, to raczej forma obrony, rekompensaty, proby nie brania niczego zbyt na serio. Nie jest to kazdym razie proba gwiazdorstwa jakiegokolwiek ;)

Tak czy inaczej- tosia_j, - rozczaruje Cie, zostaje na dluzej ;)

pozdr

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 lis 2014, 23:54
Arasha, dlatego też moja droga, ja staram się czasami nawet nie rozwijac swojego poczucia humoru, bo czasami obawiam się, że mogłoby to byc odebrane za złośliwośc, czy sarkazm. W realu, widząc mimikę i znając osobę łatwo wyłapac niuanse, tu może nie byc prosto. A tu łatwiej kogoś zranic, bo i takie poharatane ludzkie dusze...

-- 02 lis 2014, 23:59 --

Iwan Iljicz, widocznie w każdej społeczności, nawet internetowej trzeba przejśc chrzest bojowy, albo się wkupic... A jak się nabzdyczysz to ci się nie uda. ;) A warto tu przyjśc pogadac...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 03 lis 2014, 00:00
I tego się trzymaj kosmo :great: Ja do niedawna np. w ogóle nie znałam się na żartach ... dopiero rozwinięcie swojej działalności na forum wyprowadza mnie powoli na ludzi i bardzo mi się ten proces podoba :yeah: Ale trzeba zawsze taktownie, z umiarem, zwł. w stosunku do nowych forumowiczów, o których nic się nie wie, ponad to co sami o sobie napiszą ;)

Btw Loopy stawiał browara z tego co pamiętam :mrgreen:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez tosia_j 03 lis 2014, 00:09
Iwan Iljicz, nie musisz mowic "j", to jest moje nazwisko....
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lis 2014, 00:20
Dobranoc ludki. Spokojnej nocy wszystkim!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Iwan Iljicz 03 lis 2014, 00:21
Klikam odnosnik nad Twoim avatarem, stad wkleja sie caly nick ;)

Nie pamietam dokladnych danych bo czytalem o tym jakis czas temu, ale bodaj 80% przekazanych informacji miedzy ludzmi to komunikacja niewerbalna- gesty, mimika itp. Dlatego slowem pisanym ciezko oddac wszystkie emocje, bardzo latwo byc zle zrozumianym, odebranym jako osoba, ktora sie nie jest.

Zeby bylo jasne, nie obrazam sie, nie czuje sie zle z tym co napisala Tosia wyzej- po prostu luzno zauwazylem, ze czegos innego spodziewalem sie po tym forum. I na prawde to jest bardzo luzna obserwacja ;)

Sortuj wg