Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez stefania 17 paź 2014, 18:31
Bylam u psychologa!!!! To pierwszy krok by skonczyc sie meczyc z ta nerwica. Wreszcie sie zdecydowalam. Pokonalam lek i wstyd i poszla. Myslalam ze nie bede umiala... Ze nie bede wiedziala jak zaczac. A poszlo samo. Wywalilam wszystko co mnie zzera, co mnie gryzie i meczy. Spokojny, dobry glos psycholozki wprowadzal dobre powietrze. Balam sie, ale poszlam. Nie zaluje. Ciesze sie. Wiem ze to poczatek dobrego. Powrotu do mnie samej!!!!! :-)

-- 17 paź 2014, 18:42 --

Poczytalam troche i tez jestem psiara. Kocham te stworzenia i wierze ze ludzie i psy sa stworzone dla siebie. Powinno sie wzrastac w obecnosci zwierzat, glownie psow. Gdyby nie ograniczenia niezalezne ode mnei mialabym ich conajmniej 3, a tak choc jednego udalo mi sie miec. :D

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 17 paź 2014, 19:00
siema ja w biurze siedze, dzisiaj troche wiekszy poziom leku niz zazwyczaj ale w sumie znośnie

Spamowa wyspa

przez Infinity 17 paź 2014, 19:03
To jest reklama z piłeczkami jeśli ktoś nie pamięta. Co mi utkwiło to te kolorowe piłeczki, a uwielbiam kolorowe piłeczki kauczukowe :oops: i ten utwór

stefania, witam w klubie miłośników piesów i na spamowej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 paź 2014, 19:15
helooooo
wróciłam ze szkoły miałam zaliczenie jak bede miala 40% to bedzie dobrze kurcze niby łatwe zadania a tak je pokombinowałam pokomplikowałam wiekszosc grupy tak samo
teraz kolacyjka herbatka i cisne z farmakologia na jutro
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 17 paź 2014, 19:28
ak ktoś chce pogadać na czaterii można wejść http://pirc.pl/bramka w polu NICK wpisujmy nick z forum grupa #zaburzeni.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 paź 2014, 20:41
Dzień dobry :yeah:
wróciłam z uczelni wcześniej niż miałam :mrgreen:
teraz czas na jakieś jedzonko bo żem głodna, później kąpu, książka i spać bo jutro pobudka o 5 :?

a co u Was dobrego?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 paź 2014, 20:43
Infinity napisał(a):monk.2000, mów śmiało.

Jest prawie 7 a ciemno ... :shock:

Pieprzony czas letni. Jak ja bym chciała, żeby nie było zmian czasu :cry:

amelia83 napisał(a):
cyklopka napisał(a):Boję się :cry:

będzie dobrze :*** csie boisz? dasz rade :****cos zwiazanego ze szkoła?
odpowiedzialam na ogloszenie pomoc apteczna w gdansku umowa o prace a co szkodzi

Szkoła ok, znowu dostałam 6 :shock: :105:
Boję się raczej życia osobistego, boję się, że coś zawaliłam i już wszystko przepadło i nigdy się już nie ułoży.

amelia83 napisał(a):odpowiedzialam na ogloszenie pomoc apteczna w gdansku umowa o prace a co szkodzi

Koleżanka właśnie pracuje jako pomoc apteczna i robi sobie technika, tak że to jest bdb pomysł. Najlepszy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 paź 2014, 20:45
cyklopka, :*** u mnie duzo osób w grupie pracuje jako pomoc apteczna 6 :shock: :shock: zazdroszcze :why: za coż? ja licze chocby na 3,4 z dzisiejszego ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 paź 2014, 20:50
Bo to fajna prowadząca jest, jej zależy, żeby było jak najwięcej dobrych ocen. Ale ludzie sobie jeszcze pomyślą, że ja kuję, a potem buczę, że nie umiem i mam 6 :shock: I 4+ z psychologii.
Ale jutro pani oddaje kolokwium z anatomii, a jej nie zależy na naszych dobrych ocenach więc piąteczek i szósteczek nie przewiduję :P
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 paź 2014, 21:00
cyklopka, bosz, przypomniałaś mi o anatomiii.... kiedy to było :105: całą przerżnęłam na ściągach :mrgreen:

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 paź 2014, 21:02
cyklopka, ja mam z anatomii 4+ :yeah: z zaliczenia acherontia-styx, my tez skonczylismy wczesniej, napisalismy zal omowilismy ale jutro kolejne z farmakologii
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 paź 2014, 21:09
mi się na szczęście dopiero w listopadzie zaczynają jakieś kolokwia/wejściówki/zaliczenia także na razie mam jeszcze miesiąc spokoju :105:

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 paź 2014, 21:32
U nas jadą od samego początku, ale fajnie mieć dużo ocen. Na studiach oceny były tylko z dużych egzaminów, nie było czym się wykazać. Teraz więcej takiej satysfakcji, co w szkole się nie miało, bo się człowiek bardziej stresował.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 paź 2014, 21:46
cyklopka, na ktora masz jutro?
M. Luther King

Sortuj wg