Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 paź 2016, 19:56
wiejskifilozof napisał(a):Witam.Koleżanka lat 41,pyta się gdzie może kupić przyprawę do kartofli ?

Yyy, masło, sól, koperek jak ktoś musi. Inne przyprawy to chyba przesada.

Może "18 ziół Ojca Mateusza" :mrgreen:
Ostatnio edytowano 20 paź 2016, 20:00 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 paź 2016, 19:57
tosia_j napisał(a):ps. fizli mi sie z mordki podoba

Przyjęte do wiadomości... ;) Pamiętam, przyjemną miał fizjonomię.

misty-eyed, Oj to rewolucja w kuchni - super! Bardzo lubię domowe rewolucje tego typu. :D A może troszkę się obwiniasz za pofolgowanie sobie w jedzeniu i stąd ten spadek nastroju? Jakby powiedziała moja psych - karze się Pani? ;)

Carica Milica, Też bardzo się stresowałam i przyznam, że mi to zostało już do końca, przed każdą sesją sensacje żołądkowe, a raz mi nawet spuchło kolano, ale uważam pójście na terapię za jedną z lepszych decyzji w moim życiu. To że się trzymam to jej zasługa.
Bardzo jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Purpurowy, Pierwsze koty za płoty! :great: Jeszcze nas tu zawstydzisz swoimi dystansami biegowymi. :D

Rozpadało się. Ale miałam blisko, więc wróciłam tylko mokra na wierzchu. :smile: Piłam herbatkę jesienną z cynamonem i suszonymi jabłkami. :105: Teraz moja wersja herbatki ( rytuał wieczorny musi być ;) ), ale najpierw piżaaaamka! :great:
Jestem zadowolona z dzisiejszego dnia - mimo kiepskiej formy i herzklekotu ogarnęłam w pracy, zrobiłam dobry obiad, pogadałam z menszem i dzieckiem,wyszłam do kawiarni w miłym towarzystwie i kupiłam sobie za śmieszne pieniądze super szalik Hilfigera ( poszłyśmy jeszcze na ciuchy z przyjaciółką). Jak normals. Czego chcieć więcej od życia? :105: Może to hipomania, może króciutka chwila zadowolenia, może jutro wyląduję w mroku, ale warto żyć dla takich chwil.
Dobra, idę się trochę uspokoić, żeby nie spaść i nie zaryć głową w beton jutro. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 20 paź 2016, 19:59
Carica Milica, zajebiście, że pomogli ;) .

W ogóle byłem przez weekend po raz pierwszy w Pyrowie :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 paź 2016, 20:09
kosmostrada, skojarzylam sobie ustawienia helingera z twoim szalikiem
nie mow o fizlim w czasie przeszłym :evil:
outsider

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 paź 2016, 20:36
na_leśnik, jak Ci się podoba Pyrowo? Było trzeba wpaść do mnie do szpitala. :P
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 20 paź 2016, 20:42
Carica Milica, wpadłbym, ale nie wiem czy by mnie wypuścili :pirate: .

Bardzo fajne to wasze miasto, zwłaszcza starówka. Ale nie wiem czy chciałbym tam na stałe mieszkać. Za daleko w góry ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 paź 2016, 20:46
Jeszcze mi nie dostarczyli umowy, a kierowniczka już nas chciała pozabijać :hide: Jeszcze nie umiem odpoczywać, jeszcze jestem spięta.

Potem mnie nauczycie, jak łączyć pracę z życiem.
Mam jeszcze dzieci na korepetycjach, ale muszę się też uczyć do apteki, szef mówił, że nie oczekują, że będę wszystko wiedzieć, ale kierowniczka uważa, że powinnam pamiętać że szkoły.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 paź 2016, 21:00
fizli napisał ze wraca z giełdy zoologicznej z niemiec z wezami jaszczurkami i pająkami
i pozdrawia
outsider

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 paź 2016, 21:01
na_leśnik, następnym razem, jak byś był w okolicy, to daj znać. :) A ja bym chciała mieszkać gdzieś nad morzem.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 20 paź 2016, 21:04
Carica Milica, dam dam ;) . Jak będzieta tam kiedyś jakiś zlot robić to może się zjawię ;)
Nad morzem to bym chyba z nudów zwariował...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 paź 2016, 21:16
tosia_j, Ja nie wiem, jak teraz wygląda przecież, to nie jest czas przeszły... :bezradny:
Nie, zdecydowanie mój szalik nie ma nic wspólnego z moimi przodkami... ;)
Dzięki za pozdrowienia, czyli Fizli nadal w pasji. :smile:

cyklopka, Walnę banałem - początki są zwykle trudne. Oswoisz się, wdrożysz.
Ostatnio moja znajoma była na fajnych warsztatach i było o odpoczywaniu. Bardzo mi się spodobało - nie jest kluczowe odpoczywanie po pracy, kiedy doprowadzisz się do złachania i padasz jak kawka w domu, tylko odpoczywanie w czasie pracy. Krótkie przerwy na zresetowanie mózgu - np.jakiś rytuał typu herbatka ( większość nie ma możliwości wyjść na chwilę z pracy i popatrzeć na zieleń), jeśli nie ma możliwości to chociaż poodychać przeponowo i pomyśleć o czymś innym niż praca. I po robocie nie wracać pędem prosto do domu. I najlepiej wziąć prysznic po powrocie.
Dobra logistyka z priorytetem czasu na zadbanie o siebie i będzie dobrze. :smile:
I zgadzam się - do ziemniorów -sól, koperek. tudzież masło i wystarczy. W zapiekance, daniu jednogarnkowym, nadziewanych przesiąkają resztą składników i też nie potrzebują dodatków. Ale co kuchnia to inne zwyczaje.

na_leśnik, Ty mnie nie denerwuj, wcale się tu z nudów nie wariuje... :time: Oprócz plaży są tu jeszcze lasy i pagórki wiesz? :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 paź 2016, 21:59
Wróciłam przed chwilą ze spaceru. Po prostu leje...
Ja lubię deszcz, dlatego taka pogoda mi nie przeszkadza zupełnie.
Jestem wyczerpana emocjonalnie. Ależ zmęczenie powoduje ten stan :shock:
Chciałam przewietrzyć głowę dlatego właśnie. Jest ciut lepiej...
Mam dużo smutnych myśli, jednak są sprawy, o których nigdy nie mówię, wybaczcie :(
Jednocześnie optymizm kontratakuje cały czas, na moje szczęście ;)
Jutro od południa mam sporo zajęć, może i lepiej? Chciałabym dzisiaj pospać jak normalny człowiek...

cyklopka
, rozumiem Cię, takie stany towarzyszyły mi często w pracy.
Moja niska samoocena odzywała się zawsze i wszędzie. Z czasem udało mi się zapanować trochę nad tym...
W moim przypadku przyczyna tkwiła w dzieciństwie ;)
Ostatnio edytowano 20 paź 2016, 22:03 przez misty-eyed, łącznie edytowano 2 razy
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 paź 2016, 22:07
przeTroll, my, prości ludzie, mieszkańcy miast i wsi, robotnicy fabryk i hut, rolnicy i młodzież akademicka, jesteśmy z Tobą.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 20 paź 2016, 22:14
jestem kłębkiem nerwów. Zepsuł mi się dzisiaj laptop, który służy mi do pracy. A prowadzę działalność gospodarczą. Trzeba będzie przeinstalować system. Może jutro będzie naprawiony. Strasznie dużo mam stresów ostatnio, serie. Jestem wykończony tym wszytkim.

Sortuj wg