Skocz do zawartości
Nerwica.com

cholerna nuda


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie poradzić z nuda w życiu? Nerwica wpędziła mnie w taki zwykły rutynowe powtarzalnych czynności. Mimo tego że przełamują swoje opory – 10 dni temu wezwaniem było wyjście do knajpy – odczuwam znudzenie, a chodzę już normanie do pracy. Mam wrażenie, że za mało się dzieje. Mogłoby pewnie dziać się i więcej, ale też mnie ta franca ogranicza. Moim pomyslem jest zapisanie się na studia i jakiś kurs języka wieczorami. Psycholożka mi mówiła, że nerwica się nasila kiedy jest nuda. Jak tutaj zrobić, żeby zaczęło się dziać coś ciekawego, wciągającego? Nie mowie, że nie mam

momentów, kiedy jest OK, ale nic człowieka nie już ekscytuje poza przełamywaniem lękow i ograniczeni które kosztuja zwykły stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia podejścia. Dla jednego nudna rzecz to oskarowy film w kinie domowym w 4k. Dla kogoś ciekawe może być oglądanie wody z kapiącego kranu. Piękno jest w oczach patrzącego i z nudą bywa podobnie.

 

Najlepszy znany sposób na nudę, to chyba jakieś hobby. Ale jak się nie możesz zabrać to pojawia się problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobby to motocykle, a tutaj idzie zimia. a zresza znudzlo mi sie już to hobby. Może jakiś nowy biznes w którym będzie sie dużo dzialo. Niby taki ze mnie spojony człowiek, ale zawsze potrzabowałem to co przeciętny czlowiek razy trzy. Przez co nie jeden raz pakowałem sie w kłopoty, ale widać taka moje natura. Zreszta nie ma co sie na tej nudzie koncentorac bo to ja tylko powieksza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, jest mnóstwo rzeczy, które można robić. Wystarczy przejść się do biblioteki i zobaczyć działy: muzyka, film, sztuka, technika, komputery... Pytaniem nie jest co robić, tylko skąd wziąć motywacje, ewentualnie jak się za to zabrać, żeby był efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, moze taka nuda to tez jest efekt zdrowienia a, nie już takiego wielkiego lęku ani napadów paniki, który wcześniej ekscytowały.

Myślec, że zapisze się na kurs języka włoskiego bo mi sie podoba a nie znam wcale, może jakiś kurs tańca.

Jest parę rzeczy do zmiany - mieszkanie na fajniejsze. Samochód na lepszy. Biblioteka chyba nie dla mnie - chyba bo w Narodowej chodzą fajne studentki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholożka mi mówiła, że nerwica się nasila kiedy jest nuda.

Ma całkowitą rację . Zresztą w życiu bywa i tak ,że nadmiar pracy albo nadmiar hobby nasila objawy .

 

Aha o co ja mam zrobic a taka wiedza? Zapisze sie na skoki ze spadochroem 3x dzienie po posiłu, zamiat tabletek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×