Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poszukiwacze pracy


Coccinella

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu ktoś, kto jak ja szuka pracy? Od kilku miesięcy bezskutecznie szukam pracy i przechodzę właśnie chyba kryzys. Nie wiem już co mam robić, gdzie szukać, nigdzie mnie nie chcą :(

W czerwcu skończyłam studia i szukam teraz co prawda nie zgodnie z wykształceniem (bo jednak nie chcę tego robić) tylko trochę w innym kierunku. Mam bardzo małe doświadczenie i myślałam o praktykach, stażach, ale też nie mogę nic znaleźć! Wysłałam setki CV, bylam na kilkunastu rozmowach i nic. Chyba naprawdę jestem beznadziejna i do niczego się nie nadaję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coccinella, jest cos takiego jak staz absolwencki o ktorym napisala bedzie.dobrze, poszukaj tez roznych kursow w urzedzie pracy w wawie na pewno wiecej tego niz u mnie na wypizdowie i na pewno znajdzie sie cos dla swiezej absolwentki. a zdradzisz co skonczylas, co chcialabys w zyciu robic? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wolałbym być poszukiwaczem zaginionej arki niż poszukiwaczem pracy. Prawdę mówiąc to jestem bardziej unikaczem tej pracy niż poszukiwaczem a w urzędach pracy to lipa ostatnio podobno pod koniec roku mają kasę im rzucić tak w sejmie mówili i coś wykombinują np szkolenia jak pisać cv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, a ja bym tak bardzo chciała pracować, a nikt nie chce dać mi szansy :(

jakbyś potrzebował pomocy w pisaniu CV, to mogę pomóc, bo na tym akurat się troszkę znam :)

mam raczej kiepskie cv jakis prosty szablon i zdjęcie a którym wyglądam jak zabijaka ale nie bardzo chce mieć dobre zresztą nie mam tam nic ciekawego do wpisywania ale dziękuje za propozycje.

Jakbym miał porządne cv to by mogliby uznać za porządnego, uporządkowanego człowieka którym nie jestem ;)

Mi to się chciało pracować przed 20 tym rokiem życia ale trochę popracowałem i później mi przeszło i pracowałem jak byłem zmuszony tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×