Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błagam..pomocy..Potrzebuje jej bardzo


Rekomendowane odpowiedzi

Błagam pomocy..od ok 7lat ledwo wytrzymuje..jest coraz gorzej..kocham do szaleństwa.Stał sie moim ideałem,jest uważany za ideała.Ja jestem niczym przy nim. Ma szkoły studia startuje do policji..chodzi o przygody i szczegolnie kobiety młode śliczne łatwe tak to określił koledze na fb-i takie tylko tam zdają..:'( on jest moim uzależnieniem..błagam błagam próbowałam wszystkiego .. :'( :'( :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. Śliczne 170cm i wiecej,ok 60kg wysportowane.. Byl poki co na sprawnościowych i juz zapoznał parę osób a na faceb.chwali sie.. On nie kłamie..kolegów.'mnie tak bo wie że będę go denerwowała że ma zrezygnować..jak to określił-studia w porównaniu ze szkołą policyjną to przedszkole :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala2s, bardzo chaotycznie napisałaś swój pierwszy post i więcej muszę się domyślać niż rozumiem. Z tego, co zdołałam wychwycić - masz jakieś problemy z partnerem, z którym jesteś w związku. Czujesz się w tej relacji gorsza, bo Twój partner ma wyższe wykształcenie i ubiega się o pracę w policji. Był już na jakichś egzaminach, na których poznał atrakcyjne kobiety, a których Ty się obawiasz. Boisz się, że Cię zostawi albo zdradzi z którąś z kobiet poznanych na egzaminach do policji. Czy tak? Myślę, że Twoje obawy wynikają z braku zaufania do partnera i emocjonalnego uzależnienia od niego, o którym zresztą sama wspomniałaś. Twoja niska samoocena i poczucie bycia gorszą w związku sprawia, że snujesz czarne scenariusze, które niekoniecznie muszą się sprawdzić. Nie napisałaś jednak nic o tym, jak wygląda Wasza relacja z partnerem. Czy jesteś zadowolona z tego związku? Jak partner okazuje Ci miłość i szacunek? Napisałaś, że jest "uważany za ideała". Czy jest to jakiś "lokalny przystojniak", który uważa, że ma monopol na wszystkie kobiety i który traktuje płeć piękną bardzo instrumentalnie? Nie wiem, jak mam interpretować Twoje słowa. Dobrze by było, gdybyś obszerniej i bardziej składnie opisała, jaki masz problem, czego się obawiasz. Wówczas będziemy mogli bardziej Ci pomóc. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×