W obawie o brata.

Inne zaburzenia.

W obawie o brata.

Avatar użytkownika
przez arate 25 mar 2014, 17:42
Przepraszam, jeśli temat zakładam nie tu gdzie trzeba....albo w ogóle nie potrzebnie, ale jestem najedzona strachem.

Mój brat skończy w tym roku 21 lat. Od jakiegoś czasu (1-2 lata), przejawia on dziwne zachowania. Najpierw wszyscy myśleliśmy że to pierwsza dziewczyna go tak ,,rozbiła''. Bo odkąd się z nią zaczął zadawać stał się agresywny, kłamliwy, zaczął palić itp. Ale nie jest z nią od ok roku.
Opiszę jego zachowanie: Potrafi nic nie robić, nie pracuje, pozostawia po sobie straszny syf, i nie można zwrócić mu o nic uwagi. Od razu zaczyna się wydzierać, wybucha agresją, posuwa się do słów które nie powinny padać z jego ust, a już na pewno nie w stronę rodziców. Potrafi wymyślać jakieś chore bajki. Najpierw jest przeciw tacie, a potem przeciwko mamie. Dziś dowiedziałam się od taty, który zwrócił mu uwagę o coś, aż w końcu zagroził,że będzie się musiał wyprowadzić, że: Tato ma uważać na słowa, i żeby to on zaraz się nie musiał wyprowadzić, jak się mama dowie, że on i te jego delegacje to tylko są jakies ukryte kobiety, i że on i ja (moj brat i niby ja), że my wszystko wiemy! Że ja też to widziałam, itp itd.
Jak ja to usłyszałam, to po prostu odpadłam. Ani z nim nie gadałam o tym, ani nic... poza tym nie byłam świadkiem niczego! I on też nie... po prostu wiem że zmyśla, tylko nie wiem dlaczego posuwa się do takich bajek?
Oczywiście w tym momencie to tato jest zły. Ale jak zła jest w danym dniu mama, to też potrafi ją zwyzywać, albo grozi że ją uderzy. A po tym wszystkim potrafi wyjść, wrocic za 10 minut i być w humorze, jakby nic się nie wydarzyło.

Ja nie wiem czy on jest po prostu podłym leniem, czy na prawdę ma jakiś kłopot? Myślicie że to może być objawem jakiejś choroby?

Sama nie wiem już co mam myśleć.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
67
Dołączył(a)
16 sty 2013, 01:00
Lokalizacja
Olsztyn/Dublin

W obawie o brata.

przez Reiben 25 mar 2014, 18:02
Coś ćpie albo jest bardzo mocno zwichrowaną psychę i leczenie od zaraz.
Reiben
Offline

W obawie o brata.

Avatar użytkownika
przez arate 25 mar 2014, 18:08
No właśnie już też z rodzicami podejrzewamy czy on czegoś nie ćpie po cichaczu.Bo zachowuje się na prawdę jak nienormalny :/ Najgorsze, że jak mu sie powie czy zaproponuje jakieś leczenie to ludzie...toż on nas z błotem zrówna :/
Avatar użytkownika
Offline
Posty
67
Dołączył(a)
16 sty 2013, 01:00
Lokalizacja
Olsztyn/Dublin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

W obawie o brata.

przez Reiben 25 mar 2014, 18:08
ano i 3 opcja- jest niewdzięcznym skurwielem
Reiben
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do