Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszystko przeklinam


Punkbuster

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak wstane rano z łóżka przeklinam ten chory kraj . Czuje się jak pies który dokładnie wie co będzie robić dziś jutro i pojutrze . Szczekać zamknięty w ogródku na samochody . Denerwuje mnie wszystko poczynając od brudu który jest wszechobecny kończąc na tym dlaczego samochód dostawczy zaparkował u sąsiada pomalowany w warzywa . Wczoraj o mało co nie rozwaliłem krzesła na którym siedzę .I dlaczego Ci ludzie się na mnie gapią ? Mam dosyć tego kraju i wszystkiego . Mam nadzieje że da się to jakoś wyleczyć ? Bardzo chciałbym cieszyć się z życia , nawet nie wiecie jak , ale po prostu się nie da jak się widzi to wszystko i jest się realistą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo też się na nich gapisz. Mnie też co jakiś czas wszystko wkurwia, ale nabrałem optymistyczne podejście do tego wszystkiego. W końcu, i częściowo dzięki znajomym.

Jak wkurza cię wszechobecny brud, bierz michę z płynem, ścierka w dłoń i job cały dom/mieszkanie sprzątnij. W więzieniu nawet się czymś ludzie zajmują. Masz kompa, ściągnij sobie film z więźniami, chuj do reżimu można przywyknąć a jak nabierzesz dobrego podejścia to myk jakaś fajna (potocznie pisząc) niunia się znajdzie, na pewno cię rozweseli. Ćwiczę już prawie codziennie, albo co dwa dni, żeby złapać masę mięśniową. Pompki, brzuszki, ciosy, musik w tle czasami i dawaj.

Książka, film, spacer - na spacerze często kogoś spotkam. W piątki wyjście do baru i leci.

Akurat rutyna to najmniejszy problem choć też wejście w stały rytm jakoś trzeba było wypracować.

Zacząłem od mycia zębów, i prysznicu wieczorem , 3 razy dziennie ząbki - i wiesz jak można zarąbiście się czuć z zarąbiście wymytym uzębieniem. Ale z fajkami mam jeszcze problem, jakiś miesiąc temu jak byłem dwa i pół dnia bez fajek potraktowałem szafę z karata i się złamała :P.

No i fajek na razie nie próbują na mnie wymuc żebym rzucił.

A jak cię wkurwia wszystko, a nie ma nikogo w domu.

To możesz spróbować, dre japę na cały regulator prawie w domu, ew. jak mieszkasz w bloku to idź gdzieś do lasu. I śpiewam sobie 'Stara ty K*** Stary ty P**** kiedyś też cię tak ojebie jak ty mnie, wypie**** hu** głupi ciebie nikt już nie lubi, z dziesięć piętnaście minut, i wracam do zajęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×