Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana Toru....


tomekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy to istotne czy nie, ale mam 19 lat :)

I od kilku dni nachodzą mnie myśli, aby zmienić swój tor... ( Ten nigdzie mnie nie prowadzi... )

Zacząć nowe życie, zająć się rozwojem osobistym, poukładać sobie wszystkie sprawy, po prostu cieszyć się z życia...

 

Jednak to wszystko to moje marzenia.... ( sława, pieniądze, udany związek ... ) Brakuje mi motywacji do tego nie potrafię się zmienić... Każdy dzień mój jest taki sam...

 

 

Napiszę jeszcze, że kiedyś chodziłem do psychiatry.. ( Depresja lękowa związana ze szkoła... Ogromny stres na jednym z przedmiotów. Nie mogłem spać, w głowie tylko myśli o szkole. To wszystko mnie wyniszczyło strasznie... Dobrze, że to ostatnie miesiące i po maturze już nie zobaczę tej nauczycielki :) )

 

Leki które dostałem trochę pomogły, trochę nie... Odstawiłem je z rok temu.. Nie chcę brać leków. Może i z jednej strony leczą, ale z drugiej też szkodzą... żołądek, wątroba...

 

Ta depresja została i wszystkim się dalej stresuje.. Strasznie jestem nerwowy, i psychiczne słaby.. oraz już wyczerpany tym wszystkim...

 

Teraz się tak zastanawiam podczas pisania... Po co to ja pisałem wszystko ? Może chcę to wyrzucić z siebie... I teraz mi lepiej będzie... Sam nie wiem... Ale czuję w środku, że muszę się pozbyć tego wszystkiego... wyrzucić z głowy wszystkie myśli, podzielić się z kimś tym.... I powoli układać swoje życie...

 

Wiem, że w internecie jest dużo artykułów jak zmienić swoje życie, i inne duperele.. Jednak chciałbym zacząć tak poważnie wszystko i pójść do psychologa lub psychiatry ( i tutaj pierwsze pytanie gdzie lepiej ? Czy psychiatra tylko będzie chciał mi wcisnąć leki ? A ja potrzebuje kogoś kto pozwoli mi wybrać dobrą drogę, wysłucha moje problemy, takiego MOTYWATORA... więc lepiej wybrać się do psychologa ? )

 

I czy jest w ogóle jakiś sens ?

Czy ktoś z moim podobnym problemem udał się do psychologa lub psychiatry i jak się teraz z tym czuje ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomekkk,

( sława, pieniądze, udany związek ... )

znak czasu czy co ? wszyscy chcą sławy ,pieniędzy ..no i udanych związków .

 

Ucz się kolego ,nie zadawaj sie ani z elementem ani z zabawowymi speedmenami . To może dojdziesz do pieniędzy i trafisz kogoś do udanego związku .Co do sławy ..to ja sie nie znam to akurat jest mi obojętne . Sława ? A w jakiej dziedzinie chcesz ją osiągnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy chodzi Ci o sławę przez duże "S",czy wystarczy:"Teraz jest te moje 5 minut"

Ale tak poważniej.Kiedyś zapamiętałem sobie zdanie:"Lepiej być szczęśliwym zamiataczem ulic,niż nieszczęśliwym profesorem,adwokatem,artystą itd"

 

 

Fajny tekst "Bielizny" o Kurcie Cobainie i sławie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy jest w ogóle jakiś sens ?

Czy ktoś z moim podobnym problemem udał się do psychologa lub psychiatry i jak się teraz z tym czuje ?:)

Ja dosyć podobnie podchodzę (pewnie różnica światopoglądów między nami jest, a za tym ścieżek, ale idea podobna), jak chcesz mogę Ci moje gg podrzucić ; )

 

btw. sława nie jest wcale taka dobra jakby się wydawała, wręcz może tylko pogorszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×