Depresja-pytanie , może ktoś pomoże :)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja-pytanie , może ktoś pomoże :)

przez Kubusiowa 22 lut 2013, 10:01
Witam:)
Mam pytanie dot. pewnej znajomej mi osoby. Leczy się ona parę lat na depresje, miesiąc temu miała ona bóle napięciowe głowy ( kłucia po glowie , igły) . Bóle te trwały 2-3 dni po czym ta osoba po prostu spała cąły czas, straciła kontakt z rzeczywistością , po prostu zapadała w sen, który mógł trwać 24h /dobe. Osoba ta nie mogła podnieść powiek ,oczy miala jakby cały czas zamknięte, czasami lekko otwarte, a źrenice powiększone , bardzo duże. Do tego pojawiła się tzw,. dziura, od momentu zapadnięcia w ten sen , to ta osoba nie pamieta nic, jakby zostala odłączona od prądu. Nie pamięta tych 2-3 dni gdy spała cały czas, obecnie pamięć jest ok. Oczy juz sa prawie normalne , pozostała tylko senność i zmęczenie , szczególnie rano ,te kłucia po głowie tez czasami sie zdarzaja.
Ta cała sytuacje z tą dziurą w życiu pojawiła sie po narastającym stresie ( stresujący bardzo wykładowca, bo osoba o której pisze to student ). Od paru dni osoba ta dostała lek Edronax, na tzw. rozruch i rozkręcenie się.
Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Ile taka senność straszna i zmęczenie może trwać? Czy to się kiedyś skończy???
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
22 lut 2013, 09:39

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do